خانه / آخرین اخبار / نماینده اتحادیه جهانی دوچرخه سواری تور ایران – آذربایجان را عالی اعلام کرد

نماینده اتحادیه جهانی دوچرخه سواری تور ایران – آذربایجان را عالی اعلام کرد

اروین کیست ماکر در گزارش ارسالی خود به ستاد برگزاری سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران - آذربایجان، سازماندهی و برگزاری این تور را در حد عالی اعلام کرد.

به گزارش یول‌پرس، ابراهیم فیروزی دبیر برگزاری تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان گفت: نماینده اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری UCI گزارش خود را از تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان ارسال کرده است.

وی افزود: تامین امنیت مسیر مسابقه از مهمترین مولفه های برگزاری رقابت های دوچرخه سواری جاده ای در سطح جهان است که در سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در سطح عالی اعلام شده است.

فیروزی بیان کرد: نماینده فدراسیون جهانی موضوعات اسکان، ایاب و ذهاب، جوایز، مراسم های روزانه، دفترچه فنی، تعداد تیم های خارجی و کیفیت تیم ها را خیلی خوب برشمرده و اعلام کرده که این مسابقه در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار شده است.

دبیر برگزاری تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان گفت: در گزارش نماینده UCI یکی از نقاط برجسته تور، کارگروه فتوفینش بود که اقدامات این گروه بسیار خوب عنوان شده است.

فیروزی گفت: اروین کیست ماکر نماینده اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری UCI از نمره ۱۰۰، نمره ۸۵ را به سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان داده است.

وی در خصوص موارد مورد نیاز جهت ارتقای دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان از سوی نماینده UCI گفت: کیست ماکر مهمترین مولفه های مورد نیاز برای ارتقای تور را افزایش و تقویت ارتباطات رادیویی دانسته و حضور موتورسواران آشنا به قوانین دوچرخه سواری، آشنایی مکانیسین ها و رانندگان به زبان انگلیسی، استفاده از چهار داور بین المللی و ارتقای کیفیت خودروها را برای دوره های آتی مهم و ضروری اعلام کرده است.

فیروزی افزود: نمره ۸۵ برای تور ایران – آذربایجان بالاترین و بهترین نمره و گزارش در ادوار گذشته تور بوده و مدیریت اجرایی و فنی با استفاده از تجربیات و با کمترین امکانات مالی توانسته به این افتخار دست پیدا کند.

به گزارش ایرنا، استان آذربایجان غربی میزبان مراحل اول و دوم سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان در شهر اورمیه بود.

امسال سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از ۲۴ تا ۲۹ اردیبهشت ماه در مسیر یکهزار و چهار کیلومتری در شش مرحله بین استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار شد.

مرحله اول به مسافت ۱۶۲٫۴ کیلومتری تبریز تا اورمیه برگزار شد و مرحله دوم آن از مقابل استانداری آذربایجان غربی در مسیر اورمیه به منطقه آزاد تجاری ارس به مسافت ۲۰۹٫۴ کیلومتر به انجام رسید.

مرحله سوم در مسیر منطقه آزاد تجاری ارس به تبریز به مسافت ۱۳۹٫۹ کیلومتر، مرحله چهارم از تبریز به سرعین در مسافت ۱۹۸٫۲ کیلومتر، مرحله پنجم در مسیر سرعین به پیست اسکی سهند به مسافت ۱۸۰٫۷ کیلومتر و مرحله نهایی و ششم این تورنمنت روز ۲۹ اردیبهشت در داخل شهر تبریز و از مقابل مرکز تجاری لاله پارک به مسافت ۱۱۴ کیلومتر برگزار شد.

امسال ۲۱ تیم خارجی و داخلی در تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان ـ ایران حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *