خانه / آخرین اخبار / فیلم کوتاه “سس” در باکو اکران شد

فیلم کوتاه “سس” در باکو اکران شد

فیلم كوتاه «سس» (صدا) به كارگردانی "ارتوران نجفی" کارگردان اورمیه‌ای در سالن نظامی گنجوی شهر باكو پایتخت جمهوری آذربایجان به نمایش درآمد.

به گزارش یول‌پرس، فیلم کوتاه «سس» از ساخته‌های ارتوران (داریوش) نجفی و به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان اورمیه روز دوم جولای برابر با ۱۲ تیرماه در باکو به نمایش درآمد.

فیلم کوتاه «سس» داستان پیرمردی را روایت می‌کند، که با خروپفش باعث بدخوابی همسرش می‌شود، بازگو کردن این مسئله توسط پیرزن سبب بر هم خوردن توازن زندگی روزمره پیرمرد می‌شود.

این فیلم چهارمین ساخته داریوش (ارتوران) نجفی است که به‌تازگی از دانشگاه هنر و سینمای باکو فارغ‌التحصیل شده و فیلم کوتاه صدا را به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران به‌عنوان پروژه پایان‌نامه خود در اورمیه فیلم‌برداری کرده است. وی همچنین ساخت فیلم‌های کوتاه «عشق این ناشناخته»، «و سکوتی بشکست» و «چهارشنبه‌سوری» را در کارنامه خود دارد.

عوامل این فیلم کوتاه عبارت‌اند از:

فیلم‌نامه و کارگردان: داریوش(ارتوران) نجفی، تصویربردار: مهدی میمندی، صدابردار: عطا نوزاد خلیلی، تدوین: داریوش نجفی، بازیگران: تقی ترکمانی و توران ملک آرا، تهیه‌کننده: انجمن سینمای جوانان اورمیه.

۷۹۶۸۵۴۸۲۹۳۳ (۲)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *