خانه / آخرین اخبار / درخشش هنرمند سنقری در جشنواره عکس

درخشش هنرمند سنقری در جشنواره عکس

در دومین جشنواره کشوری خانه روستایی دو عکس از هنرمند شهرستان سنقروکلیایی آقای محمد حیدریان جزو برگزیدگان در این جشنواره کشوری گردید.

به گزارش یول‌پرس، به نقل از سهیل سنقر، در دومین جشنواره کشوری خانه روستایی دو عکس از هنرمند شهرستان سنقروکلیایی محمد حیدریان جزو برگزیدگان در این جشنواره کشوری گردید.

شایان ذکر است با انجام داوری آثار رسیده، دبیرخانه مسابقه عکس خانه روستایی تعداد ۱۲۸ عکس به مرحله نمایشگاه عکس دومین دوره مسابقه خانه روستایی راه یافتند.

گفتنی است با توجه به اطلاعیه دبیرخانه دومین دوره مسابقه عکس خانه روستایی ، آثار رسیده به دبیرخانه با توجه به آخرین اطلاعیه منتشر شده روز دوشنبه اول آذر ماه جاری با حضور داوران مسابقه : محمد خادمیان طرقی، جاسم غضبانپور،حسن غفاری، ابراهیم صافی، سید امیرحسین گرکانی انجام و در نهایت تعداد ۱۲۸ قطعه فایل عکس به نمایشگاه این مسابقه راه یافت که از این تعداد ۱۸ نفر به عنوان برگزیدگان جوایز نخست تا سوم هر محور انتخاب شدند.

لازم به ذکر است افتتاحیه نمایشگاه و اهدای جوایز برگزیدگان روز پنج شنبه ۳۰ دی ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات موزه هنرهای دینی امام علی(ع) تهران برگزار خواهد شد.

سنقر از شهرهای ترک‌نشین استان کرمانشاه می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *