خانه / آخرین اخبار / مسائل جنسی ملاک پست‌های پژاک و پ ک ک

مسائل جنسی ملاک پست‌های پژاک و پ ک ک

فساد اخلاقی و روابط نامشروع میان اعضای گروه پ ک ک و پژاک از جمله مواردی است ، که گروه از افشای آن واهمه داشته و با بکارگیری ترفندهای مختلف مانع از بروز خبرهای در این خصوص می شود.

به گزارش یول‌پرس، یکی از عناصر سابق پژاک با نام مستعار نوژیان که مدت ۸ سال در داخل گروهک حضور داشته به افشاگری فساد اخلاقی در مقرهای پژاک می پردازد و چنین می گوید:

همیشه میان عناصر مذکر و مونث در داخل گروه حس رقابت شدید بوده و بطوری که این امر سبب بروز اختلافاتی میان عناصر بوجود می آورد و هر طیف اظهار می نمایند که رده های فرماندهی متعلق به آن طیف است،حتی قبلا نیز این امر از سوی فرمانده هانی همچون اوستا سوزدار مطرح شده بود و هنوز دامنه ای اختلافات میان آنان گسترده می باشد ولی فرمانده هان رده بالای مرد همیشه با باج گیری از زنان و دختران و یا  باج دادن خود زنان و دختران به فرمانده های رده برای بمنظور رسیدن به پست و مقام در گروه از ترفند های رایج برای ترویج فساد و فحشا بود.

فرمانده هان گروه با فضا سازی چنین جوی در گروه  زنان و دختران مجاب می کردند تا با خواست خود تن به فاحشه گری دهند.

نوژیان در ادامه افشاگری های خود می گوید:

برخلاف اظهارات سران گروه مینی بر برابری حقوق زن و مرد در داخل گروه و حمایت از حقوق زنان ،برعکس بوده و عناصر مذکر نسبت به عناصر مونث دیدگاهی از بالا به پایین داشته و بیماری های زنانه را نوعی ضعف و ناتوانی برای آنان قلمداد می کنند. مشکلات روحی و روانی زنان در گروه به حدی بود که در سال ۲۰۱۲ یکی از اعضای مجلس شاخه زنان موسوم به پاشک که در ایالت سرحد (شامل اگری ترکیه و بخش های از منطقه ماکو) خودکشی نمود. همچنین در سال ۲۰۱۰ در منطقه خارکورک ۵ تن از عناصر گروه که ۴ نفر از آن دختر بودند اقدام به کشی نموده و اسامی آنان عبارتند از :نوروز-چیا و ژیان هر سه از اهالی کشور ترکیه و ژیلان اهل کشور عراق بودند.

نوژیان در قسمت های مهمی از افشاگری های واقعیت های پشت پرده گروه می گوید:

بدنبال تشکیل گنگره جامعه دمکراتیک موسوم به “کودار” منجر به ایجاد چندین پست فرماندهی در داخل چارت سازمانی گروهک گردید،سران گروهک که خود افرادی با پیشینه اخلاقی ،زنان و دخترانی را که دارای سوابق اخلاقی  و سطح  تحصیلات پائین را برای تصدی این پست های جدید انتخاب نموده اند.

تارا غمگین از اعضای شورای رهبری پژاک، از جمله این دخترانی بود که در فساد اخلاقی و فاحشه گری زبان زد عام و خاص بود و ارتباط نامشروع وی با یکی از عناصر ترکیه ای گروه بنام عمر آشکار شده بود.

تارا غمگین با وجود اینکه هیچ گونه تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی نداشت و تحصیلات وی تا پایان ابتدایی بود بعنوان اعضای شورای  رهبری کژار از سوی فرماندهان انتخاب شد.

هم اکنون شرایط جوی گروه بدین شکل است  ، هر دختری که دارای روابط غیر اخلافی و نامشروع بسیاری با فرمانده هان داشته باشد می تواند خیلی زود به مقام و پست های مدیریتی دست یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *