خانه / آخرین اخبار / شهرداری تبریز در پایتخت پیکان را از صدر جدول پایین کشید+ویدیو

شهرداری تبریز در پایتخت پیکان را از صدر جدول پایین کشید+ویدیو

تیم والیبال شهرداری تبریز در جدالی سنگین پیکان تهران را با حساب 3 بر 2 شکست داد تا خودروساز تهرانی صدرجدول را از دست بدهد.

به گزارش یول‌پرس، در دومین دیدار برگزار شده عصر امروز در خانه والیبال دو تیم پیکان تهران و شهرداری تبریز به مصاف هم رفتند که در پایان پیکان با ترکیب آشنای همیشگی اش یعنی مصطفی شریفات، سعید معروف، محمد فلاح، فرهاد نظری افشار، جواد معنوی نژاد، امیر غفور و مهدی مرندی بازی را آغاز کرد و در مقابل بناکار، معین رحیمی، حسن صنوبر، وحید والی، علیرضا مباشری، بهرام فرید، محمد باقری و محمد رضا موذن را به میدان فرستاد.

همانطور که پیش بینی می شد حاضرین در خانه والیبال شاهد رقابت جذابی بین دو تیم بودند. برخلاف انتظارات این تبریزی ها بودند که شروع طوفانی داشتند. شاگردان بناکار با دفاع های صنوبر، اسپک های والی و سرویس های خوب موفق شدند ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی برسند.

در ست دوم پیکان به خودش آمد و از همان ابتدا با درخشش معنوی نژاد توانست فاصله مناسبی ایجاد کند. حتی مصدومیت امیر غفور از ناحیه صورت و خروج او از زمین هم خیلی پیکانی ها را به مشکل نینداخت و شاگردان اکبری ست دوم را ۲۵ بر ۲۱ پیروز شدند.

با شروع ست سوم پوریا یلی که جایگزین غفور شده بود بازی را ایکس آغاز کرد. دو تیم رقابت بسیار نزدیک داشتند و این جدال پایاپای تا امتیازات بالا دنبال شد. دفاع های خوب شهرداری و البته نبود غفور ست را ۲۵ بر ۲۳ به سود تبریزی ها به پایان رساند.

با شروع ست چهارم پیکان کمی استرس شکست را در تیم خود می دید، البته تبریزی ها اشتباهات زیادی داشتند چندین اشتباه در حمله از شهرداری فاصله امتیازی را به سود پیکان افزایش داد. پیکان موفق شد با برتری  ۲۵ بر ۱۹ کار را به ست پنجم بکشاند

مباشری به دلیل اعتراض به تصمیم داور از سوی راهجردیان با کارت قرمز جریمه شد و معروف نیز کارت زرد گرفت.

با شروع ست پنجم و اعتراض سعید معروف به داور تبریزی ها معترض بودند که چرا داور به معروف کارت نمی دهد. چند اشتباه از پیکان برتری را به شهرداری داد و آنها ۳ امتیاز پیش افتادند.  چند اشتباه دیگر در امتیازات بالا کار پیکان را تمام کرد و تبریزی ها موفق شدند ۱۵ بر ۱۱ یک برد شیرین کسب کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *