خانه / آخرین اخبار / استفاده از هرمون آدرنالین در پژاک

استفاده از هرمون آدرنالین در پژاک

اخیرآ یکی از فرمانده هان تسلیمی راز چندین سالیه  تزریقات بی نام نشان در گروهک  را فاش ساخت ، هرمونی بنام آدرنالین (ای پی نفرین) که در دراز مدت می تواند تبعات جبران ناپذیری داشته باشد

به گزارش یول‌پرس، عناصر تسلیمی پژاک بارها به استفاده از قرص ها و برخی از تزریقات مشکوک ،قبل از عملیات های نظامی اذعان کرده بوده اند ،فرمانده هان پژاک این نوع آمپول ها و قرص ها را در قالب ویتامینه ها  و یا تزریقات نیروزا معرفی می کرده اند.

این نوع داروها و ترزیقات در جعبه های کمک های اولیه تحویل فرمانده هان تیم داده و قبل از آغاز عملیات ها مورد استفاده قرار می گرفت.

اخیرا یکی از فرمانده هان تسلیمی راز چندین سالیه این تزریقات بی نام نشان را فاش ساخت ، هرمونی بنام آدرنالین (ای پی نفرین) که در دراز مدت می تواند تبعات جبران ناپذیری داشته باشد ، ولی با توجه به اینکه  عناصر پژاک زود از حد انتظار به قتل می رسند تبعات استفاده از این هرمون را درک و لمس نخواهند کرد

این فرمانده تسلیم اظهارداشت: عناصر گروهک برای اعزام به جنگ و درگیری دچار استرس و ترس مضاعفی می شوند،به همین منظور قبل از اقدام نظامی و عملیات انتحاری و یا جنگی با تزریق هرمون  آدرنالین (ای پی نفرین) استراس را کاهش و سطح هوشیاری را بالا می برند. این فرمانده نظامی افزود ترزیق آدرنالین قبل از اعزام نیروها به جنگ اجباری بوده و همه بایستی از این نوع هرمون شیمیایی استفاده کنند.

تزریق آدرنالین باعث افزایش گردش خون و کاهش استرس و ترس  شده و اعتماد به نفس کاذب را افزایش می‌دهد و فرد خستگی را احساس نمی‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *