خانه / آخرین اخبار / نماینده مردم آذربایجان یا نماینده احزاب مرکز

نماینده مردم آذربایجان یا نماینده احزاب مرکز

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با اشاره به پیگیری استیضاح آخوندی در مجلس گفت: بنده از ابتدای بحث جمع‌آوری امضا برای استیضاح آخوندی مخالف بودم زیرا عملکرد وی در مجموع مورد قبول است.

به گزارش یول‌پرس، “شهاب الدین بیمقدار” ، ضمن انتقاد نسبت به پیگیری استیضاح وزیر راه و شهرسازی از سوی برخی نمایندگان اظهار داشت: بنده از ابتدای بحث جمع‌آوری امضا برای استیضاح آخوندی مخالف بودم.

وی ادامه داد: بعد از تصادف قطار مشهد – تبریز به دیدار خانواده اشخاص فوت شده و داغدیده در حادثه رفتم، آنها اعلام کردند که شما نماینده ما هستید پس هر اقدامی که به صلاح ایران و آذربایجان است، انجام دهید.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تصریح کرد: بنده هم تصمیم گرفتم در انجام این استیضاح شرکت نکنم زیرا عملکرد آخوندی در مجموع مورد قبول بوده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو خاطرنشان کرد: امیدوارم همکاران بنده که پیگیر این موضوع هستند طی چند ماه باقی مانده از دور یازدهم دولت استیضاح را در همان کمیسیون عمران جمع بندی کنند.

سخنان عجیب این نماینده آذربایجان در حالی گفته می‌شود که مردم هنوز حادثه قطار و سخنان وزیر راه را فراموش نکرده اند، وزیر راه هم عملکرد نامناسبی در خصوص مسکن، راه های کشور و دیگر حیطه های وظایف خود نداشته است و معلوم نیست منظور آقای نماینده از عملکرد مناسب چه چیزی بوده است.

آقای بیمقدار به نظر می‌رسد حوزه انتخابیه خود را فراموش کرده و در راستای احزاب مرکز سخن و عمل می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *