خانه / آخرین اخبار / افتتاح نمایشگاه سراسری کتاب با ۳۰ درصد تخفیف در قزوین

افتتاح نمایشگاه سراسری کتاب با ۳۰ درصد تخفیف در قزوین

یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب قزوین با حضور ۳۰۴ ناشر در قزوین افتتاح شد.

به گزارش یول‌پرس، یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب قزوین با حضور سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان استانی، نویسندگان و ناشران حاضر در نمایشگاه بین‌المللی قزوین افتتاح شد.

اکبر اسکندری نژاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در آئین افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: کتاب به عنوان عمود خیمه فرهنگ در جهان شناخته شده و توسعه هر جامعه‌ای را بر مبنای سرانه مطالعه کتاب سنجیده می‌شود.

وی ادامه داد: در یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب در قزوین ۳۰۴ ناشر حضور از سراسر کشور حضور دارند که در۲۰۲ غرفه که شامل ۳۶ غرفه استانی و ۱۶۶ غرفه سراسری به ارائه کتاب‌های مختلف مشغول هستند.

اسکندری نژاد با بیان اینکه یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب قزوین از  ۲ الی ۷ اسفند در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی استان قزوین از ساعت ٩ تا ١٢ و ١۶ تا ٢١ پذیرای علاقه‌مندان به حوزه کتاب خواهد بود گفت: تعداد ۴۵ هزار و ۵۳۲ عنوان کتاب با تخفیف ۳۰ درصدی در این نمایشگاه عرضه و در معرض فروش قرار داده شده است.

این مسئول افزود: همچنین میزان یارانه تخصیص داده شده به نمایشگاه کتاب ۹۵ از ۳۰۰ میلیون به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین عنوان کرد: از جمله ویژگی‌های نمایشگاه کتاب قزوین در سال جاری می‌توان به برگزاری محافل فرهنگی، نشست‌های تخصصی کتاب، جشن امضای کتاب، شب شعر، رونمایی و نقد کتاب اشاره کرد که از ساعت ١۶ تا ٢٠ با حضور چهره‌های شناخته‌شده، در طول مدت نمایشگاه برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *