خانه / آخرین اخبار / آخرین وضعیت پرونده تیراختور

آخرین وضعیت پرونده تیراختور

مشاور حقوقی باشگاه تیراختور به تشریح آخرین وضعیت پرونده حقوقی این باشگاه پرداخت.

به گزارش یول‌پرس، آرش نجفی درباره آخرین وضعیت پرونده حقوقی باشگاه تیراختور و بدهی‌های این باشگاه، اظهار داشت: خدا را شکر در حال حاضر خطر کسر ۱۸ امتیاز را پشت سر گذاشتیم و باشگاه به یک آرامش نسبی رسیده است، اما تا زمانی که زیرساخت‌های حقوقی باشگاه‌‌های ما درست نباشد و قراردادها نیز به صورت حرفه‌ای تنظیم نشوند، این روند ادامه خواهد داشت. در حال حاضر هیچ‌کس دلش برای تیراختور نمی‌سوزد.

مشاور حقوقی باشگاه تیراختور افزود: متاسفانه سهل انگاری مدیران سابق و بی‌توجهی آنها به هشدارهای فیفا، باعث شد که کار به اینجا کشیده شود. هجم بدهی به بازیکنان خارجی و حتی تونی اولیویرا، به حدی بود که از لحاظ حقوقی، اصلاً جایی برای دفاع کردن هم برای ما باقی نماند. ما اگر حتی به این حکم فیفا اعتراض می‌کردیم، باز هم جلوی اجرای این حکم گرفته نمی‌شد و به نوعی‌، عذر بدتر از گناه به حساب می‌آمد.

نجفی در پاسخ به این سوال که آیا امکان باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی برای باشگاه تیراختور وجود دارد یا خیر، گفت: بعید می‌دانم این اتفاق رخ بدهد. ما همه تلاش خودمان را به کار می‌گیریم تا پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی برای تیراختور باز شود، اما در قانون فیفا چنین چیزی پیش‌بینی نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *