خانه / آخرین اخبار / آخرین آمار داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس

آخرین آمار داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: از مجموع ثبت نام کنندگان برای حضور در انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه انتخابیه مراغه - عجب شیر و اهر- هریس، هیات اجرایی شهرستانی صلاحیت چهار دواطلب را تایید نکرد.

به گزارش یول‌پرس، سعید شبستری روز چهارشنبه اعلام کرد: ۱۰۳ نفر برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در این ۲ حوزه انتخابی ثبت نام کرده بودند.

وی ادامه داد: از این تعداد ۵۹ نفر در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر ثبت نام کرده بودند که ۲ نفر از ثبت نام کنندگان قبل از بررسی صلاحیت ها انصراف داده بود و یک نفر دیگر به دلیل عدم ارایه اصل مدرک تحصیلی از سوی هیات اجرایی شهرستان رد صلاحیت شد.

شبستری اظهار کرد: ۴۶ نفر نیز در حوزه انتخابیه اهر و هریس ثبت نام کرده بودند که از این تعداد سه نفر توسط هیات اجرایی شهرستان رد صلاحیت شدند.

وی خاطرنشان کرد: اسامی کاندیداهای رد صلاحیت شده امروز به خودشان اعلام شده و از فردا ۲۶ اسفند تا ۲۹ همین ماه فرصت دارند شکایت خود را به هیات نظارت استان ارائه دهند.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اهر- هریس از سوی هیات نظارت باطل شد.

انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه مراغه – عجب شیر نیز به دلیل فوت منتخب مردم این حوزه در تصادف رانندگی به میان دوره ای کشیده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *