خانه / آخرین اخبار / اعلام نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس

اعلام نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس

تعداد تایید صلاحیت شدگان انتخابات میان دوره‌ای مجلس در شهرستان‌های اهر و هریس 19 نفر و در شهرستان‌های مراغه و عجب‌شیر 25 نفر اعلام شد.

به گزارش یول‌پرس، سید محمد عابدی در جمع خبرنگاران با اشاره به تایید و رد صلاحیت کاندیداهای انتخابات میان دوره‌ای مجلس در حوزه‌های انتخاباتی اهر و هریس اظهار کرد: از تعداد ۴۵ نفر داوطلب حوزه اهر و هریس، تعداد ۱۹ نفر تایید و ۱۷ نفر نیز رد صلاحیت شده‌اند.

فرماندار شهرستان اهر تعداد افرادی که صلاحیت‌شان احراز نشده است را ۹ نفر اعلام کرد و اذعان داشت: از تعداد ۴۶ کاندیدای ثبت نام کرده یک نفر انصراف داده است، ۹ نفر عدم احراز، ۱۷ نفر رد صلاحیت و ۱۹ نفر نیز تایید صلاحیت شده است.

همچنین ظفر محمدی فرماندار شهرستان مراغه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در حوزه انتخاباتیه مراغه و عجب شیر، از مجموع ۵۵ داوطلب انتخاباتی، ۲۵ نفر احراز هویت و تایید صلاحیت شده‌اند و ۳۰ نفر از این داوطلبان با رای هیات مرکزی نظارت حائز شرایط حضور در این رقابت شناخته نشدند.

وی خاطرنشان ساخت: داوطلبانی که احراز صلاحیت نشده‌اند می‌توانند اعتراض خود را تا ۲۲ فروردین به دفاتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان مراجعه کرده و شکایات خود را ارائه دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *