خانه / آخرین اخبار / شوت ابراهیمی کار استقلال را یک سره کرد
تیراختور 1 - استقلال 0

شوت ابراهیمی کار استقلال را یک سره کرد

شوت زیبای محمد ابراهیمی باعث شده تیراختور با نتیجه یک بر صفر استقلال را از رده دوم به زیر کشید.

به گزارش یول‌پرس، امروز در ورزشگاه یادگارامام یک جنگ تمام عیار برای رتبه دوم جدول رده بندی وجود داشت. دو تیم استقلال و تیراختور قطعا در پایان فصل به رتبه ای پایین تر از سومی نمی رسند اما با توجه به اینکه ممکن است سهمیه ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا کم شود، اهمیت کسب نایب قهرمانی برای دو تیم بسیار بالا رفته است. استقلال در این بازی با یک تساوی هم می توانست رتبه دوم جدول رده بندی را حفظ کند اما تیراختور برای رسیدن به این رتبه تنها به پیروزی در این بازی فکر می کرد.

تیم های تیراختور و استقلال از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیحه یک بر صفر به سود تیراختور به پایان رسید.

با این نتیجه تیراختور به رده جدول رده بندی بازگشته و استقلال نیز در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت.

داور این دیدار به فرزاد حاتمی (دقیقه۵) از تیراختور و رابسون (دقیقه۱۰)از استقلال کارت زرد نشان داد.

شرح گل: محمد ابراهیمی در از فاصله ۳۰ متری ضربه زیبایی به توپ زد که در صحنه خوبی توپ وارد دروازه رحمتی شد تا تیراختور برنده از ورزشگاه خارج شود.

دقایق حساس:

سانتر خسرو حیدری در دقیقه ۴ به روی دروازه با ضربه آرام کاوه رضایی همراه شد و توپ به راحتی در دستان اخباری قرار گرفت.

سانتر ایرانپوریان در دقیقه ۷ با ضربه سر محمد نوری همراه شد اما توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

سانتر محمد ابراهیمی در دقیقه ۱۱ را مدافعان استقلال از روی دروازه رد کردند اما در ادامه سانتر ایرانپوریان با ضربه سر مهدی شریفی همراه شد و توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

فرار کاوه رضایی در دقیقه ۱۵ از سمت چپ و پاس او به یک ضربه برای گل شدن نیاز داشت اما در آخرین لحظه شفیعی اجازه نداد جابر انصاری ضربه نهایی را بزند.

پاس فوق العاده کاوه رضایی در دقیقه ۲۳، جابر انصاری را صاحب توپ کرد و پاس او در موقعیت تک به تک به امید ابراهیمی رسید، این بازیکن آنقدر مکث کرد تا مدافعان تیراختور رسیدند و عالی ترین موقعیت استقلال از دست رفت.

فرار خسرو حیدری در دقیقه ۳۲ و پاس کات بک او از سمت راست به جابر انصاری رسید اما ضربه او با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

سانتر ایرانپورپیان در دقیقه ۴۳ با ضربه سر فرزاد حاتمی همراه شد اما واکنش بسیار دیدنی مهدی رحمتی اجازه گل شدن این توپ را نداد.

فرار فوق العاده کاوه در دقیقه ۵۵ از داخل محوطه جریمه و پاس او به بهنام برزای نرسید تا بهترین فرصت استقلال در نیمه دوم از دست برود.

سانتر عالی امید ابراهیمی در دقیقه ۵۷ به ضربه سر پادوانی همراه شد اما توپ با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

شوت فرزاد حاتمی در دقیقه ۶۷ از پشت محوطه جریمه به راحتی در دستان مهدی رحمتی قرار گرفت.

دقیقه ۸۰ : سانتر فوق العاده زکی پور در دقیقه ۸۰ از روی نقطه کرنر با قیچی برگردان زیبای علی قربانی همراه شد ولی توپ با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

پاس میلاد زکی پور در دقیقه ۸۲ از سمت چپ به قربانی رسید اما خالد شفیعی در محوطه جریمه اجازه نداد او ضربه اش را بزند.

ترکیب تیراختور:محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، محمدرضا مهدی زاده، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی(۸۴ فاخر تهامی)، مهدی کیانی، محمد نوری، شهرام گودرزی، مهدی شریفی(۷۵ – علی طاهران)، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی

ترکیب استقلال:مهدی رحمتی، رابسون، پادوانی، میلاد زکی پور، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی(۶۹ – مجتبی حق دوست)، جابر انصاری(۸۵ وریا غفوری)، بهنام برزای(۵۷- علی قربانی) و کاوه رضایی

حواشی:

حدود ۵۰ هزار نفر از دیدار دیدار استقبال کرده‌اند که حدود ۲۰۰ نفر از آنها از هواداران استقلال هستند.

تیراختور به دلیل وقوع سیل و درگذشتن تعدادی از هم وطنانمان با لباس سیاه در دیدار سکوها این دیدار را از نزدیک تماشا می کنحاضر شده‌اند.

سینا عشوری، بازیکن مصدوم تیراختور نیز با لباس سیاه از روی سکوها این دیدار را تماشا می‌کند.

پیش از شروع این دیدار سید مهدی رحمتی همانند سال‌های اخیر به سمت امیر قلعه نویی نرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *