خانه / آخرین اخبار / تندیس های جشنواره فیلم طلایی لندن در دست هنرمندان اردبیلی

تندیس های جشنواره فیلم طلایی لندن در دست هنرمندان اردبیلی

دو تن از فیلمسازان استان اردبیل موفق به کسب جایزه ماه می جشنواره ماهانه فیلم طلایی لندن شدند.

به گزارش یول‌پرس، میردولت موسوی ُ مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: این جشنواره ماهانه برگزیدگان خود را معرفی می‌ کند و برگزیدگان هر ماه به رقابت اصلی که در ماه ژانویه برگزار می‌شود، راه می یابند.

وی بیان کرد: در ماه می جایزه بهترین فیلم کوتاه ماه به فیلم تجربی ۹۹۹۹۹۹۹۹۹ محصول انجمن سینمای جوانان استان اردبیل ساخته کریم عظیمی اهدا شد و وحید بیوته برای فیلم مرد نمکی ساخته سید سجاد موسوی جایزه بهترین فیلمبرداری جشنواره را از آن خود کرد.

** راهیابی فیلم ‘ زندگی یک طرفه ‘ به جشنواره دانشجویی نهال

مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردییل همچنین از راهیابی فیلم ‘زندگی یک طرفه’ به کارگردانی ‘آرمین دانشور’ از محصولات این انجمن به چهاردهمین دوره جشنواره دانشجویی نهال خبر داد.

موسوی گفت: این انیمیشن کوتاه روایتگر داستان زندگی انسانی است که در دوران کودکی با بادکنک قرمز رنگی دوستی برقرار کرده و در تمام مراحل خوشی و شادی خود آن را به همراه دارد.

وی افزود: از بین ۴٠٢ اثر رسیده در بخش ملی تعداد ١۴ اثر به انتخاب هیات انتخاب وارد بخش مسابقه سال اولی شده اند که فیلم ‘زندگی یک طرفه’ محصول انجمن سینمای جوانان استان اردبیل در جمع ۱۴ فیلم می باشد.

چهاردهمین دوره جشنواره دانشجویی نهال تیرماه برگزار می شود.

انجمن سینمای جوان استان اردبیل از موفق ترین انجمن های کشور محسوب می شود. اعضای این انجمن در سال گذشته و امسال موفق به کسب جوایز ارزشمندی از جشنواره های داخلی و خارجی شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *