خانه / آخرین اخبار / ریسک سرمربیگری در تیراختور را دوست دارم

ریسک سرمربیگری در تیراختور را دوست دارم

سرمربی تیم فوتبال تیراختور گفت: ریسک مربیگری درتیراختور با توجه به شرایطی که دارد بالا است اما من  این ریسک را دوست دارم.

به گزارش یول‌پرس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم تیراختور در خصوص شرایط این تیم در نقل و انتقالات گفت: «شرایط سختی را پشت سر می‌گذاریم. به هر حال این مشکلات بدلیل محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات به وجود آمده است و این مورد را قبل از حضور در تیراختور می‌دانستم و آگاهی داشتم.»

وی ادامه داد: «از بازیکنانی که لطف کردند و در این شرایط قرارداد خود را با باشگاه تمدید کردند باید تشکر کنم واقعا کار مردانه‌ای انجام دادند و نشان دادند که در این شرایط چقدر تیراختور را دوست دارند. با اینکه یکی دو روز است که تمرینات را استارت زده‌ایم اما به زودی ۵ و ۶ بازیکن از تیم‌های پایه به جمع ما اضافه خواهند شد از طرف دیگر فکر می کنم با اضافه شدن محمد ایرانپوریان و خالد شفیعی که امیدوارم قرارداد خود را تمدید کند تا حدودی می توانم بگویم که می‌توانیم تمرینات تیم را با نفرات کامل برگزار کنیم.»

سرمربی تیم تیراختور در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است تا خالد شفیعی قرار داد خود را تمدید کند گفت:«خالد شفیعی یک پیشنهاد خارجی دارد که می‌خواهد به این پیشنهاد فکر کند، فکر می‌کنم اگر با آن باشگاه به توافق نرسد دوباره این بازیکن را در جمع خود خواهیم دید. البته این را بگویم که من به باشگاه اعلام کرده‌ام که این بازیکن را می‌خواهم.»

گل محمدی در خصوص آخرین وضعیت اخباری هم خاطر نشان کرد :«این بازیکن با توجه به اتمام خدمت سربازی‌اش بازیکن باشگاه سایپا است و ما به این باشگاه نامه زده‌ایم تا از شرایط حضور این بازیکن را در تیراختور جویا شویم که هنوز مدیران سایپا به نامه ما پاسخی نداده‌اند، با توجه به شرایطی که داریم می‌خواهیم این بازیکن را در جمع خودمان حفظ کنیم. البته من خودم با علی دایی در این رابطه حرفی نزدم که البته این کار را طی روزهای آینده خواهم کرد . امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش برود که اخباری در لیگ هفدهم هم در جمع ما باقی بماند.»

سرمربی تیم تیراختور در رابطه با کادر فنی تیم تیراختور و اینکه قرار بود دو مربی بومی هم به کادر این تیم اضافه شود هم گفت: «اعضای کادر فنی خود را که انتخاب کرده‌ام . طی روزهای آینده مربی دروزاه‌بان برزیلی به جمع ما اضافه خواهد شد و دو نفر از مربیان بومی هم به زودی به جمع ما اضافه می‌شوند.»

گل محمدی در خصوص هدف گذاری باشگاه تیراختور برای این فصل از رقابت های لیگ برتر با توجه به شرایطی که این تیم در نقل و انتقالات دارد تصریح کرد :«به هر حال تیم تیراختور شرایط خودش را دارد، ما می‌خواهیم بهترین بازی‌های خود را به نمایش بگذاریم و نتیجه هم دست خداست، با شرایطی که وجود دارد و انتظاراتی که مردم دارند باید بهترین نتایج را بگیریم، خواست هواداران بازی زیباست، البته تا نیم فصل شرایط تیم همین است و باید با این بازیکنان رو به جلو برویم، اما قرار نیست پا پس بکشیم و می خواهیم قهرمانانه بازی کنیم.»

سرمربی تیم تیراختور در رابطه با اردوهای داخلی و خارجی تیم تیراختور هم گفت :«برنامه ای در نظر داریم که بعد از حضور همه بازیکنان در تمرینات اردوی آماده سازی آن را اجرا خواهیم کرد اردوی داخلی و خارجی مد نظر داریم اما با توجه به شرایط جلو خواهیم رفت. فکر می کنم طی چند روز آینده در خصوص برنامه‌های تمرینی خود با کادر فنی به نتیجه برسیم و آن را اعلام می‌کنیم.»

وی در پایان گفت :«باید اعتراف کنم سرمربیگری درتیراختور با توجه به شرایطی که دارد کاملا ریسک بود اما من این ریسک را دوست دارم و فکر می کنم با حضور هواداران پرشور بتوانیم در این فصل موفق باشیم.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *