خانه / آخرین اخبار / جلسه احتمالی کمیسیون امنیت ملی در آذربایجان غربی

جلسه احتمالی کمیسیون امنیت ملی در آذربایجان غربی

سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي با اشاره به سفر اعضاي اين کميسيون به آذربايجان‌غربي گفت: احتمالا اعضاي اين کميسيون موضوع تحريم‌هاي اخير آمريکا عليه ايران را در جلسات مشترکي که در آذربايجان غربي تشکيل مي‌شود مورد بحث و بررسي قرار خواهد داد.

به گزارش یول‌پرس، سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین با اشاره به سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به استان آذربایجان غربی برای بازدید از مرزها و همچنین بررسی مسائل سیاسی و امنیتی این استان گفت: احتمالا اعضای کمیسیون موضوع تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران را در جلسات مشترکی که در آذربایجان غربی تشکیل می شود مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکایی ها همچنان رفتارهای خصمانه خود را در قالب برجام ادامه می‌دهند، تصریح کرد: معتقدم این رفتارها شدت پیدا کرده است. لذا در حال حاضرآمریکایی‌ها به تحریم‌های غیر هسته‌ای پناه آورده‌اند و بنا دارند چارچوب تحریم‌ها را مجددا به قبل از برجام بازگردانند، به طوری که این تحریم‌ها مغایرتی با توافق برجام نداشته باشد.

نقوی حسینی همچنین گفت: ما معتقدیم همه این تحریم‌های اخیر آمریکا نقض برجام تلقی می شود ولی آمریکایی ها بدون نام بردن از برجام و به بهانه‌های موشکی و حقوق بشر قصد دارند همان چارچوب تحریم‌های قبل از برجام، حتی بدتر از آن را بر ایران تحمیل کنند چرا که دامنه تحریم‌های اخیر خیلی وسیع‌تر از گذشته ارزیابی می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *