خانه / آخرین اخبار / گل محمدی: برای پیروزی به اهواز آمده بودیم که نشد

گل محمدی: برای پیروزی به اهواز آمده بودیم که نشد

سرمربی تیم فوتبال تیراختور گفت: بازیکنانم با جان و دل بازی کرده بودند و تنها برای برد به اهواز آمده بودیم که شکست خوردیم.

به گزارش یول‌پرس، یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از بازی برابر استقلال خوزستان، اظهار کرد: بازی نبود که بخواهیم آن را واگذار کنیم و باید می بردیم.

وی ادامه داد: ما توانستیم هم بر گرما و هم بر تیم حریف چیره شویم ولی در زدن ضربات پایانی دقت نداشتیم. به تیم جوان استقلال خوزستان نیز تبریک می گویم، آن ها زحمت زیادی برای پیروزی کشیدند.

سرمربی تیم فوتبال تیراختور گفت: روز ما نبود و چندین موقعیت گلزنی داشتیم و می توانستیم به گل هم برسیم که نشد. بازیکنانم با جان و دل بازی کردند و می خواستند که پیروز شوند. تنها برای برد به اهواز آمده بودیم که شکست خوردیم.

وی خاطرنشان کرد: به بازیکنان خودم نیز تبریک می‌گویم که با شناخت و با انگیزه در این شرایط سخت بازی کردند. باید به بازی‌های دیگر امیدوار باشیم.

گل‌محمدی افزود: گرمای هوا، طاقت‌فرسا بود و بازی در این شرایط کار سختی بود. همچنین شیخ ویسی بهترین بازیکن زمین بود و روز بسیار خوب او بود.

۲ دیدگاه‌ها

  1. تیم امسال خیلی شادابتر و بهتر از پارسال بازی میکنه. خیلی امیدوار کننده بود بازی امروز. من ورزشگاه اهواز بودم و بازی رو از نزدیک دیدم تو هوای ۵۰ درجه تا آخر اینجوری دویدن و جنب و جوش داشتن برا جوونایی که از دمای ۲۰ درجه بهشت آزربایجان اومدن فوق العاده بود. آفرین به غیرت جوانان تیم و باتجربه های غیور.
    مطمئنا این تیم در رده بهتری قرار خواهد گرفت

  2. یحیی خوب بداند ما تیم خود را تنها نخواهیم گذاشت و همواره پشت تیم مان هستیم دیروز عیار تیم ما مشخص شد ما به یحیی بابت ساخت تیم خوب و دونده تبریک می گیم در هر تیمی نقطه ضعف هایی وجود دارد و مسلما بازی به بازی یحیی نقطه ضعف ها را ترمیم خواهد کرد ما هفته بعد به استادیوم یادگار امام خواهیم امد تا نشان دهیم که یحیی تنها نیست و ما پشت یحیی و تیممان هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *