خانه / آخرین اخبار / یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران برگزار می‌شود

یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران برگزار می‌شود

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران برگزار می شود.

به گزارش یول‌پرس به نقل از آناج، علی محرمی اظهارداشت: از هنرمندان ۲۳ استان کشورمان نزدیک به ۲۰۰ اثر به دبیرخانه یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران در شهرستان اهر رسیده است که در حال بازبینی می باشد.

وی با اشاره به پیش رو بودن رویداد تبریز ۲۰۱۸ افزود: رویداد تبریز ۲۰۱۸ بهترین فرصت برای شناساندن ظرفیت های شهرستان های استان و به خصوص شهرستان اهر است که جهت حضور بیشتر مردم برگزاری جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران در شهرستان اهر به صورت بین المللی در سال آینده یکی از اهداف است که امیدورایم در تحقق این امر شاهد همکاری تمامی مسئولان منطقه، استان و کشورمان و به خصوص مردم باشیم.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران یک جشنواره خلاقانه بود که امسال یازدهمین دوره آن نیز در اواخر مرداد ماه با حضور مسئولان کشوری، هنرمندان تئاتر از سراسر کشور و مسئولان استانی و منطقه در شهرستان اهر برگزار خواهد شد.

محرمی یادآور شد: بخش های مختلف هنری در جای خود بهترین بستر برای حفظ و انتقال فرهنگ، سنن، باورهای دینی و دفاع مقدس به مردم است و لازم است در برگزاری جشنوراه ها در کنار کمیت، به کیفیت نیز توجه شود.

فرماندار شهرستان اهر نیز در این جلسه از حضور بیش از ۳۵۰ نفر از هنرمندان کشور در یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران در شهرستان اهر خبر داد.

سید محمد عابدی گفت: یکی از دغدغه های مهم مسئولان شهرستان اهر جهت برگزاری هرچه بهتر این جشنواره ایجاد امکانات لازم از جمله آماده سازی محل اسکان و تغذیه است که امیدواریم با حمایت هایی که از سوی مسئولان استانی می شود و همتی که هنرمندان خود شهرستان اهر دارند بتوانیم میزبان خوبی برای هنرمندان کشور باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *