خانه / آخرین اخبار / تیراختور به دنبال تداوم بردها

تیراختور به دنبال تداوم بردها

استقلال تهران و تیراختور پس از شروع ضعیف در لیگ حالا مقابل هم قرار می‌گیرند. هفته سوم لیگ برتر امروز و فردا برگزار می‌شود که در مهم‌ترین دیدار این هفته استقلال میزبان تیراختور است.

به گزارش یول‌پرس، تیم‌های دوم و سوم فصل قبل هنوز نتوانسته‌اند در این فصل خودی نشان دهند. تیراختور با تیمی جوان ابتدا در اهواز به استقلال خوزستان باخت و در ادامه در خانه به پرسپولیس باخت. استقلال هم با یک باخت در خوزستان شروع کرد و یک-صفر مغلوب صنعت نفت آبادان شد. این تیم هفته قبل هم مقابل استقلال خوزستان به تساوی صفر-صفر رسید.

این دو مدعی سنتی برای اینکه بیشتر از این امتیاز از دست ندهند، باید در این دوئل حساس پیروز شوند. تیراختور در هر دو بازی نمایش بدی نداشته و در آن سو استقلال هم در بازی با استقلال خوزستان جوانانی را رو کرد که مایه امیدواری برای علیرضا منصوریان‌اند.

آمار به سود تیراختور است. این تیم در پنج سفر قبلی خود به تهران، استقلال را شکست داده است. تراکتور فصل قبل در بازی رفت و برگشت استقلال را برد. یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیراختور، هم آمار خوبی جلوی استقلال دارد. سرمربی تیراختور تا به امروز ١٠ بار مقابل استقلال قرار گرفته و تنها یک‌ بار شکست خورده است. منصوریان امیدوار است تیمش با جاافتادن مجتبی جباری و اتکا به جوانانی مثل مهدی قائدی از این بازی نتیجه‌گرفتن را شروع کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *