خانه / آخرین اخبار / دستهای پشت پرده در حال نابودی فوتبال تبریز هستند

دستهای پشت پرده در حال نابودی فوتبال تبریز هستند

وقتی ماشین‌سازی هم به لیگ برتر صعود کرد و سهمیه‌های تبریز در لیگ برتر به سه تیم رسید، شکی نبود که تبریز به یکی از قطب‌های فوتبال ایران تبدیل شده است.

به گزارش یول‌پرس، درست در همین مسیر بود که سقوط ماشین‌سازی، محرومیت تیراختور و افت فاحش گسترش فولاد، تبریز را به یکباره از مسیری که در پیش گرفته بود، دور کرد.

ستار همدانی در وصف این روزهای فوتبال تبریز به نکته جالبی اشاره کرده و گفته: « متاسفانه فوتبال تبریز به هیچ وجه حال و روز خوشی ندارد و ما در لیگ برتر و لیگ یک مقابل حریفان راه به جایی نمی‌بریم. اینکه نه تیراختور نتیجه می‌گیرد، نه گسترش، نه ماشین‌سازی و نه شهرداری، نشان می‌دهد که آب از سرچشمه گل آلود است و مشکل به باشگاه‌ها و مربیان باز نمی‌گردد. اینکه تیراختور از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم می‌شود، ماشین‌سازی هنوز به لیگ برتر نیامده دوباره سقوط می‌کند یا برای شهرداری در سال‌های گذشته آن مشکلات عجیب پیش می‌آید که از لیگ برتر یکضرب به لیگ دو سقوط می‌کند، همه و همه نشان می‌دهد که ضعف در ریشه مدیریت فوتبال تبریز است. متاسفانه مدیران فوتبال آذربایجان بخصوص تبریز در خواب زمستانی به سر می‌برند و عن‌قریب است که فوتبال در تبریز به طور کلی نابود شود.»

پیش از آنکه فوتبال در تبریز نابود شود، ستار همدانی هشداری به مسوولان استان آذربایجان می‌دهد و در این رابطه می‌گوید: «من به مسوولان استان آذربایجان هشدار می‌دهم که به فکر فوتبال تبریز باشند تا این فوتبال نابود نشده است. مدیریت فوتبال در تبریز نیاز به یک خانه تکانی اساسی دارد. تفکرات کهنه و نخ نما شده بر مدیریت فوتبال تبریز حاکم است و تا این تفکرات تغییر نکنند فوتبال تبریز نجات نخواهد یافت.»

۲ دیدگاه‌ها

 1. اولا” باید تیمهای تبریزی به سمت بومی سازی بروند
  بازیکن فارس برای تبریز کم کاری میکند

  ثانیا” باید لیگ را منطقه ای برگزار کرد ( مثل بریتانیا که ولز و اسکاتلند لیگ جدا دارند ) تا فرصت به تیمهای دیگر هم برای پرورش بازیکن برسد
  0  0
 2. هر که شعار مرگ بر فارس داد ، عاقبتش نابودی در ان زمینه است
  وطن فروشی ، بی شخصیتی ، بی جنبگی ، خیانت، دروغ پردازی ، زیاده خواه ،تهمت، همراه کردن مردم ساده دل آذری با خود و گرفتن ارامش از زندگی انان و ………. ، اینها رو انجام دادید خب به خودتون داره بر میگیرده انشاﺀالله
  مثه روز برا فارسها روشن بود سقوط به اسفل السافلین میکنن ،
  0  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *