خانه / آخرین اخبار / گنج گرانبهایی ‌که یحیی در تیراختور دارد

گنج گرانبهایی ‌که یحیی در تیراختور دارد

به جرات می‌توان گفت هیچ تیمی در ایران سراغ نداریم که سه هفته ببازد و تماشاگرانش ایستاده بازیکنان و مربی را تشویق کنند، یعنی گنجی که فقط می‌توان در تیراختور یافت.

به گزارش یول‌پرس، «عیبی یوخ» رمز ایستادگی تیراختور مقابل توفان وحشتناکی است که در این تیم وزیدن گرفته است. کدام تیم پرطرفدار را سراغ دارید که برای سومین هفته پیاپی ببازد و هوادارانش در پایان بازی بایستند و تشویقش کنند؟ این گنج گرانبهایی است که یحیی گل محمدی و بازیکنان تیراختور دارند و با وجود همین گنج این روزهای سخت را تاب می‌آورند. انگار این هواداران شرایط حساس تیراختور را حتی بیشتر از بازیکنان و مسوولان تیم درک می‌کنند و بهترین راهکار را برای روحیه دادن به این تیم در پیش گرفته‌اند. محمد ایرانپوریان با اشاره به رفتار ستودنی این هواداران می‌گوید: «اکنون شرمنده هوادارانیم. آنها پس از هر باخت ده دقیقه ایستاده تیم را تشویق می‌کنند و ما جلوی آنها شرمسار می‌شویم.»

محمد ایرانپوریان، آینده را بهتر از امروز می‌بیند و در همین رابطه می‌گوید: « از ابتدا مشخص بود که کارمان سخت است و ما به این قضیه مطلع بودیم. شما به میانگین سنی تیم در داخل زمین توجه کنید، ما جوانان شایسته‌ای در اختیار داریم ولی استفاده از جوانان تاوان دارد. این بازیکنان در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.»

۲ دیدگاه‌ها

 1. اینها رو ننویس پان فارسها سکته رو میزنن . پان فارس جماعت ادعا دارن که یم خوان برای ما فرهنگ سازی کنند خخخخخ. انسان بودن و تمدن را بهشون یاد دادیم حالا شدیم بی فرهنگ . جل الخالق
  0  0
 2. دست تک تک اون هواداران رامیبوسم که درسرماوگرما وخیلی زحماتی که میکشنداعم ازطی کردن مسافت های دور ونزدیک.ناراحتیهای باخت.شنیدن فهاشی ها دراستادیوم ها.دردسرهای جاده ها و .و.و…همه رابجان میخرندوازتیراختورحمایت میکنندتا آدمهای همسال من خیلی راحت سرمون را بالامیگیریم باافتخارمیگیم.(ماتیراختوری هستیم)
  هرچندبنده بادوستان خودم همیشه درمسابقات تیراختور دراستان گیلان حاضرمیشیم وازتیراختورحمایت میکنیم اما این یک درصدی هم نیست درمقابل زحماتی که برادرانمون برای تیراختورمیکشند.
  یاشاسین تورک إلیمین ایگیدلری
  دونیالارجاخ تشککورإدیرم هاممزدان
  ساغولون ساغولون ساغولون

  یوسف شاکر
  استان گیلان
  0  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *