خانه / آخرین اخبار / آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی در تبریز

آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی در تبریز

بامداد امروز یک باب کارگاه تولیدی در جاده مایان طعمه حریق شد.

به گزارش یول‌پرس، حسن مطلبی با اشاره به آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی اظهار کرد: بامداد امروز طی گزارش شهروندان به سامانه ۱۲۵ و اعلام مشاهده دود و آتش از داخل کارگاهی واقع در جاده مایان، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی بلافاصله گروه حریق ایستگاه شماره ۱۳ مایان و گروه پشتیبان ایستگاه شماره ۳  ستارخان را هر چه سریع‌تر عازم محل حادثه کرد.

مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی تبریز افزود: پس از اطلاع‌رسانی این حادثه، آتش‌نشانان بلافاصله در محل حادثه حاضر و شاهد شعله‌های سرکش آتش از داخل کارگاه شدند که به‌شدت از هر طرف زبانه کشیده و دود غلیظی نیز محل و اطراف کارگاه را احاطه کرده بود.

وی تصریح کرد: دود غلیظ و شعله‌های آتش در کارگاه،عملاً ورود به داخل کارگاه و اطفاء حریق را برای آتش‌نشانان با مشکل مواجه  می‌کرد که آتش‌نشانان با وجود تمام این موانع، با استفاده از دستگاه‌های تنفسی و تقسیم‌بندی و هماهنگی سریع در محل، به داخل کارگاه نفوذ و در کمترین زمان ممکن آتش‌سوزی را مهار و از گسترش حریق پیشگیری شد.

مطلبی اضافه کرد:خوشبختانه با تلاش و جدیت آتش‌نشانان از سرایت آتش‌سوزی به سوله مجاور کارگاه نیز جلوگیری شد.

وی با اشاره به‌شدت حریق در کارگاه افزود: در این آتش‌سوزی به دلیل حرارت شدید حاصل از حریق، کف و سقف کارگاه به‌طور کامل تخریب و مقداری از تجهیزات کارگاه نیز در آتش سوخته بودند. در این آتش‌سوزی صدمات جانی وجود نداشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *