خانه / آخرین اخبار / گزارش مرکز بررسی‌های استراتژیک از اتفاقات ورزشگاه یادگار/ تیراختور قهرمان شد؟

گزارش مرکز بررسی‌های استراتژیک از اتفاقات ورزشگاه یادگار/ تیراختور قهرمان شد؟

عجیب‌ترین اتفاق فوتبالی ایران را می‌توان به لیگ چهاردهم مربوط دانست؛ جایی که تیراختور قهرمان نشد اما جشن قهرمانی تلخی را برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار یول‌پرس به نقل از ایلنا، تیراختور در کنار سپاهان و نفت تهران مثلث قهرمانی فصل چهاردهم فوتبال ایران را تشکیل می‌دادند و تا روز پایانی معادله قهرمانی آنها نامشخص بود.

در هفته پایانی لیگ برتر سپاهان باید در فولادشهر به مصاف سایپا می‌رفت و تیراختور نیز از نفت تهران پذیرایی می‌کرد. سپاهان در پایان بازی را با دو گل به سود خود خاتمه داد و تیراختور اما نتوانست از برتری ۳ بر ۱ خود محافظت کند و با تساوی ۳ بر ۳ شرایط را کاملا عوض کرد. اما در عین ناباوری این تیراختوری‌ها بودند که در پایان بازی به جشن قهرمانی پرداختند و تصاویر عجیبی از استادیوم یادگار امام تبریز آنها را در حال جشن قهرمانی به نمایش گذاشت. در این ارتباط گفته می‌شد انتشار یک خبر اشتباه مبنی بر تساوی سپاهان باعث شده آنها به گمان قهرمانی به برگزاری جشن بپردازند. جشنی که البته دقایقی کوتاه ادامه داشت و همه چیز به بهت و غم و اندوه تبدیل شد.

اکنون بعد از دو سال و اندی از آن ماجرا گفته می‌شود مرکز بررسی استراتژیک قرار است گزارش خود از دلایل و مقصران این مساله را اعلام کند و به زودی آن را رسانه‌ای خواهد کرد. گزارشی که نشان می‌دهد چه کسانی منبع خبر اشتباه تساوی سپاهان و برگزاری تلخ ترین جشن قهرمانی لیگ برتر بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *