خانه / آخرین اخبار / یک کارشناس فوتبال: کاش تیراختور، چند سال زودتر محروم می‌شدند!

یک کارشناس فوتبال: کاش تیراختور، چند سال زودتر محروم می‌شدند!

یک کارشناس فوتبال گفت: ای کاش محرومیت تیراختور، چند سال قبل اتفاق می‌افتاد تا چهره‌هایی مانند آزادی را بیشتر می‌دیدیم.

به گزارش یول‌پرس، سجاد حسین‌زاده در خصوص تیم تیراختور اظهار کرد: فوتبال تیراختور از پتانسیل بالایی برخوردار است و بازیکنان با اعتماد به نفس زیادی که دارند، جویای نام هستند و نشاط و شادابی خاصی در بازی این تیم دیده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بازی دادن به بازیکنان جوان، همیشه ریسک خاصی را می‌طلبد و این خوش‌شانسی یحیی گل‌محمدی است که مجبور به انجام این ریسک شده و حتی اگر ریسک بازی دادن به جوانان، جواب هم نمی‌داد، باز هم گل‌محمدی مورد انتقاد قرار نمی‌گرفت؛ چرا که چاره‌ای جز بازی دادن به جوانان را نداشت.

حسین‌زاده بیان کرد: آرامش خاصی در تیم امسال تیراختور حاکم است که نشأت گرفته از شخصیت حقیقی گل‌محمدی است که کل تیم را تحت تأثیر قرار می‌دهد؛ ای کاش گل‌محمدی برخی نقاط ضعف تیم را پوشش دهد تا این تیم روز به روز بهتر از قبل شود.

وی درخصوص نقاط ضعف تیراختور گفت: کادر فنی تیم باید در درون دروازه تجدید نظر کند و مشکل دیگر تیم این است که بازیکنان تیراختور در انتقال توپ در بین خطوط، شتاب‌زده عمل می‌کنند و دچار اشتباه می‌شوند.

این کارشناس فوتبال خاطرنشان کرد: معمولاً رسم است که به ترکیب تیم برنده دست نمی‌زنند و امیدوارم گل‌محمدی نیز به این ترکیبی که نتایج خوبی می‌گیرند، دست نزند.

وی با اشاره به این‌که تیراختور امسال، شاداب‌ترین تیم چند دوره قبل است، بیان کرد: متاسفانه تیم تیراختور، در سال‌های قبل، ۱۱، ۱۲ ژنرال داشت که زیاد مطیع کادرفنی نبودند، اما در تیم امسال تیراختور، فرمان‌برداری بازیکنان از سرمربی و کاپیتان، بسیار زیاد شده که جای خوشحالی دارد.

حسین‌زاده گفت: بزرگترین سرمایه برای یک تیم فوتبال، داشتن هوادار است و خواهش من از آن‌ها این است که پشت تیم را خالی نکنند و حامی تیراختور باشند.

وی در خصوص بازی روز پنجشنبه تیراختور مقابل پدیده در چارچوب مسابقات جام حذفی، اظهار کرد: جام حذفی همیشه آبستن حوادث مختلف است و خیلی اتفاق افتاده که تیم‌های رده پایین توانسته‌اند تا مراحل بالاتر صعود کنند. تیم پدیده، امسال به عنوان پدیده لیگ شناخته شده و تیم منسجم و جوانی است و اگر تیراختور، در درون دروازه مشکلی نداشته باشد، مطمئن باشید که شروع خوبی در جام حذفی خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *