خانه / آخرین اخبار / امنیت مهمترین شاخص برگزاری تور دوچرخه سواری آذربایجان است

امنیت مهمترین شاخص برگزاری تور دوچرخه سواری آذربایجان است

جانشین ستاد سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان با بیان این موضوع که نکات فنی و ایمنی در این تور باید رعایت شود، گفت: امنیت مسیر و جاده ها مهمترین شاخص برگزاری و ارتقاء تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان است.

به گزارش یول‌پرس، حبیب ستوده نژاد در نشست ستاد برگزاری تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان با فرماندهان ناجای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل افزود: همه استانداردهای فنی و ایمنی اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری در تور نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان رعایت می شود و امنیت مسیر و جاده ها و شهرها مهمترین به عنوان نقطه عطف برگزاری تور حاصل تلاش نیروهای تلاشگر ناجا می باشد.

معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی افزود : موضوع اسکان رکابزنان و کادر فنی و اجرایی در بهترین شرایط ممکن در شهرها، تامین امنیت بسیار بالای مسیر مسابقات توسط ناجا، حضور داوران مجرب اروپایی و خارجی در کنار داوران بین المللی ایرانی و هماهنگی تمامی ارگان ها و نهادهای هر سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل نوید برگزاری رقابتی در سطح بالا را می دهد.

ستوده نژاد تشریح کرد: سی و دومین دوره رقابت های تور بین المللی دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان را در شان و منزلت نظام مقدس ایران اسلامی برگزار می کنیم.

وی اظهار کرد: آذربایجان با جوانان غیرتمند و غیور و همیشه در صحنه خود در تاریخ کشور پرافتخار ایران اسلامی تاثیرگذار بوده و برگزاری سی و دومین دوره رقابت های تور بین المللی دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران (آذربایجان)، نمادی از ورزش کشور و منطقه در سطح بین المللی است.

وی ادامه داد: برگزاری تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان بیش از پیش نشان دهنده امنیت و اقتدار ایران اسلامی در کنار ایجاد شور و نشاط و طراوت زندگی مردم بوده و پیام صلح و دوستی و تقویت ارتباطات فرهنگی بین ملت های مختلف خصوصا ورزشکاران شرکت کننده می باشد.

جانشین ستاد سی و دومین دوره تور دوجرخه سواری ایران – آذربایجان افزود: سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان با ساختاری جدید و نگاهی روبه جلو در حال حرکت است و برای رسیدن به تور حرفه ای نگرشی عمیق و باور و ایمان واقعی دارد.

در این نشست سرهنگ میکائیلی رییس پلیس راهور آذربایجان‌شرقی، سرهنگ علی جدیدی جانشین عملیات آذربایجان غربی، سرهنگ حسین زاده جانشین پلیس راه استان اردبیل و اعضای ستاد برگزاری حضور داشتند، در خصوص نحوه برگزاری ، هماهنگی ها بین ۳ استان ، تقویت نقاط ضعف و قوت و افزایش ضریب امنیت برگزاری تور بحث و تبادل نظر شد.

سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان از اواسط مهر ماه جاری آغاز می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *