خانه / آخرین اخبار / توجه به اقتصاد انگور را در کنار ایجاد نشاط برای مردم در دستور کار داریم

توجه به اقتصاد انگور را در کنار ایجاد نشاط برای مردم در دستور کار داریم

رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره انگور، از توجه ویژه به موضوع اقتصاد انگور در کنار شاداب سازی مردم خبر داد.

به گزارش یول‌پرس به نقل از اروم نیوز، رسول اصغرزاده شامگاه شنبه در مراسم افتتاحیه پنجمین جشنواره انگور اورمیه، اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر در صورتی می توانند در برنامه های خود موفقیت به دست آورند که در زمینه های مختلف همراهی مردم را شاهد باشیم.

وی افزود: یکی از اهداف برگزاری جشنواره انگور ایجاد نشاط و شادابی است و در کنار این امر در صدد هستیم تا به اقتصاد انگور نیز توجه داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه، با اشاره به استقبال مردمی از جشنواره و نیز برنامه های حین برگزاری آن، عنوان کرد: در طول دوره برگزاری جشنواره با اجرای برنامه های متنوع سعی می کنیم نسبت به تحقق اهداف از پیش تعیین شده تلاش کنیم.

وی، بیان داشت: تجلیل از برگزیدگان کنکور ۹۶ سراسری و نیز دانش آموزان ممتاز اورمیه ای از برنامه هایی است که در اختتامیه جشنواره توسط مسئولین انجام می شود.

اصغرزاده، در پایان سخنان خود، ضمن تقدیر از برگزارکنندگان و عوامل اجرایی جشنواره انگور اورمیه، گفت: اجرای برنامه های شاد با محوریت اسلامی ـ ایرانی می تواند زمینه شاداب سازی جامعه و مردم را فراهم سازد.

لازم به ذکر است، پنجمین جشنواره انگور اورمیه به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر اورمیه در محل دهکده سالی چی چست این شهر برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *