عناوین مطالب:
خانه / آخرین اخبار / تغییر شعار تور دوچرخه‌سواری آذربایجان، در راستای مبارزه با دوپینگ

تغییر شعار تور دوچرخه‌سواری آذربایجان، در راستای مبارزه با دوپینگ

شعار سی‌ودومین دوره تور دوچرخه‌سواری آذربایجان در راستای مبارزه با دوپینگ و برای برجسته کردن اهمیت رقابت سالم ورزشکاران تغییر کرد.

به گزارش یول‌پرس، ابراهیم فیروزی، دبیر ستاد برگزاری سی و دومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان با اعلام این خبر، اظهار کرد: در سال ۲۰۱۲ برگزارکنندگان تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان تصمیم گرفتند با توجه به دغدغه‌های روزافزون موجود در ورزش دوچرخه‌سواری ایران و جهان و با بهینه کاوی از تورهای معتبر دیگر شعار تور به ابتکار ستاد برگزاری انتخاب گردید.

فیروزی خاطرنشان کرد: این مهم از سال ۲۰۱۳ و هم‌زمان با برگزاری تور بیست و هشتم با درج شعار “پاک پیروز شو”در دفترچه‌ی راهنما، وب‌سایت رسمی و تمامی محصولات تبلیغاتی تور جامه‌ی عمل پوشید.

دبیر برگزاری ستاد سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان بیان کرد: این شعار نشان‌دهنده‌ی دیدگاه تور در راستای تشویق و حمایت دوچرخه‌سواران شرکت‌کننده در مسابقه به پیروزی پاک و تقبیح دست زدن به استفاده از توان‌افزاهای دارویی، مکانیکی و هرگونه ارتکاب عمل غیرورزشی در طول مسابقه بود.

فیروزی اظهار کرد: این مهم تا سال ۲۰۱۶ به قوت خود باقی بود تا اینکه برگزارکننده را بر آن داشت تا بازنگری بر شعار تور داشته باشد. شعار می‌بایست جوهره‌ی سازمان و تاثیرگذاری مضاعف و جایگاهی باورپذیر برای سازمان خود در اذهان ایجاد نماید.

وی گفت: با این رویکرد و در نظر گرفتن این خصیصه‌ها و البته همسویی با برنامه‌ی مفصل فدراسیون دوچرخه‌سواری در ایجاد و پایش برنامه‌ی سلامت دوچرخه‌سواران به‌طورجدی ؛ شعار “ما دوچرخه‌سواری پاک و یک برنده‌ی واقعی را می‌ستاییم ” نامگذاری شد تا ضمن تبدیل سال ۲۰۱۷ به نقطه‌ای عطف در تاریخ برگزاری تور؛ گام‌های نخستین برای مبارزه با تقلب در ورزش دوچرخه‌سواری برداشته شود.

سی‌ودومین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در سطح نیمه حرفه ای از ۱۶ الی ۲۱ مهر در شش مرحله در مسیر استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل و آذربایجان‌غربی به مسافت ۱۰۱۴ کیلومتر برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه

  1. بهتر نیست جمع کنند بساط این تورنمنت رو؟
    طوفانهای نمکی مسیر تور ضرر داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *