خانه / آخرین اخبار / آجرلو: تیراختور را با طرح‌های اقتصادی، به خودکفایی مالی می‌رسانیم

آجرلو: تیراختور را با طرح‌های اقتصادی، به خودکفایی مالی می‌رسانیم

مدیرعامل باشگاه تیراختور ظهر دیروز با مدیرکل آموزش‌وپرورش آذربایجان شرقی دیدار کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، این دیدار رسمی، ظهر دیروز (یکشنبه) در باشگاه فرهنگیان تبریز آغاز شد و طرفین بر لزوم همکاری‌های فی‌مابین تأکید کردند.

مصطفی آجورلو در ابتدای این جلسه با تشریح برنامه‌های اقتصادی باشگاه، گزارشی جامع از طرح‌های اقتصادی ارائه کرد.

مدیرعامل باشگاه تیراختور  ضمن ارائه توضیحاتی کامل در خصوص نحوه همکاری طرفین در طرح‌های اقتصادی این باشگاه، بیان کرد: ما در تلاشیم با انجام کارهای اقتصادی، باشگاه را ازنظر مالی تامین کنیم و با طرح‌های اقتصادی، به خودکفایی مالی برسیم تا به افق‌های روشن حوزه باشگاه‌داری حرفه‌ای نزدیک شویم .

وی افزود: ما اگر بتوانیم به نحو مطلوب این طرح‌ها را اجرا کنیم می‌توانیم علاوه بر استقلال مالی، در کارهای خیریه نیز فعالیت مثبت داشته باشیم.

آجورلو خاطرنشان کرد: ما می‌توانیم با طرح تخفیف صبا مهر (باشگاه هواداری تیراختور ) خدمات بسیار مطلوبی را به خانواده‌های فرهنگیان ارائه دهیم به صورتی که هم بسته های تخفیفی درخور در اختیار این قشر فرهنگی قرار گیرد و هم باشگاه تیراختور  از سود این حمایت مثبت استفاده نماید .

مدیرعامل باشگاه تیراختور  گفت: با توجه به اینکه این قشر، از جامعه آماری بسیار خوبی در کشور برخوردار است می‌توان با تکیه بر این پتانسیل برند محبوب تیراختور  را به جایگاه اصلی خود رساند.

مدیرکل اداره آموزش پرورش آذربایجان ‌شرقی نیز گفت: آموزش‌وپرورش استان با نزدیک به هفت‌صد هزار دانش‌آموز و پنجاه هزار نفر پرسنل می‌تواند اقدامات بسیار سازنده‌ای در خصوص طرح‌های اقتصادی باشگاه انجام دهد چراکه رویکرد ما در خصوص تیم محبوب تیراختور  مطمئناً بر پایه تعامل و کمک به این تیم است.

جعفر پاشایی اظهار کرد: من به ‌شخصه اعتقاد دارم مهم‌ترین اقدام دکتر آجورلو پیاده سازی طرح های اقتصادی باشگاه در متن استان آذربایجان‌شرقی است چون مردم آذربایجان شایسته بهترین‌ها هستند و مطمئنا با حمایت این مردم می‌توان باشگاه را از نظر مالی به جایگاه واقعی خود رساند .

وی بیان کرد: بر این باورم آموزش‌وپرورش استان می‌تواند علاوه بر مشارکت در این طرح‌ها، بر فرهنگ‌سازی موضوع مشارکت نماید و با شناساندن کامل این طرح‌ها‌، در افزایش ضریب موفقیت فعالیت های اقتصادی باشگاه مردمی تیراختور  دخیل باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *