خانه / آخرین اخبار / کیروش مانع بزرگ حضور بازیکنان تیراختور در تیم ملی

کیروش مانع بزرگ حضور بازیکنان تیراختور در تیم ملی

متاسفانه سالهاست که دعوت از بازیکنان فوتبال به تیم ملی بیشتر بر روی دو تیم پایتخت معطوف بوده بطوریکه بازیکنان مطرح تیراختور از حضور در تیم ملی منع می‌شوند.

به گزارش یول‌پرس، متاسفانه دعوت از بازیکنان به تیم ملی به موضوعی شخصی و سلیقه‌ای تبدیل شده و در بیشتر مواقع از حضور بازیکنان شایسته در تیم ملی ممانعت می‌شود. بطوریکه حتی کیروش از دعوت بازیکنان استقلال خوداری کرد.

تیم تیراختور همواره یکی از قربانیان این سلایق شخصی بوده بطوریکه بازیکنان شایسته این تیم به دلایل نامعلومی از دعوت شدن به تیم ملی محروم می‌شوند.

در همین راستا محمد ایرانپوریان یکی از بازیکنانی بوده که با توجه به شایستگی‌ها، هنوز به تیم ملی دعوت نشده و وی در این مورد گفته است: ” دیگر نمی‌دانم باید چه‌کار کنم که به تیم ملی دعوت شوم. خودتان می‌بینید. در این چند سال همه می‌گویند «باید دعوت شوی، باید دعوت شوی، باید دعوت شوی»، اما این نظر همه هست، به‌جز سرمربی محترم تیم ملی. کی‌روش مربی کاربلدی است و من به او احترام می‌گذارم. امیدوارم او مرا هم ببیند و به تیم ملی دعوت کند، اما اگر این‌طور هم نشود، برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کنم. فعلاً همه سعی من این است که بهترین بازی‌ها را برای تراکتورسازی انجام بدهم.”

۳ دیدگاه‌ها

 1. آذربایجانیها به تیم ملی ایران توجهی ندارند پس در همان تراکتور به کمک کند بهتر است
  0  0
 2. سایتی که نظراته مردمو که وقت میزارن چاپ نمی کنه ارزش بازدید رو هم نداره

  بابا بزرگش نکنین به وقتش دعوت کرده ولیکن نمیشه از ارادت و علاقه خاصش به بازیکنای سرخابی گذشت …. حرف من این هست که , نویسنده ها و مدیر سایت ها و کانال های تبریز و ازربایجان و کسانی که دارای تریبون و جایگاهی در فضای مجازی و غیر مجازی , برای انعکاس اخبار سرزمینتان و دفاع از حق مردمانش و شناسوندنه این دیار به دنیا هستین … اگر واقعا و از اعماق وجودتان این خاک رو دوست میدارید در جهت و راهی گام بردارید که هر چند کم و زیاد بنا بر جایگاه و نفوذ و قدرتی که دارین , به هر طریقی که هست, باید هدفتون یک چیز باشه و اون هم ” پیشرفت و ارتقای این دیار “در هر حوزه ای که توانایی و تاثیرگذاریه بیشتری داریم.. ” ارتقای سطح فرهنگی ورزشی گردشگری و اقتصادی و….. ” و قدم هایی که در هر بار برداشتنشان نباید منافعه سرزمینمان فراموش یا سهل انگاشته شود … در مورد کیروش و عدمه دعوته بازیکنانه تیمهای ازربایجان هم بجای خاله زنک بازی و گلایه های مستمر و بی فایده, باید کمر همت ببندیم و کاری کنیم و تیمهای قدرتمندی ببندیم از ترکیب تاپ ترین بازیکن های داخلی و خارجی و بومی که بزرگتر از کیروش هم مربی تیم ملی باشه چاره و راهی جز استفاده از چندین بازیکن از تیمهامون ندلشته باشه … با حمایت از تیمها و فرزندانه متعصب و غیرتمندی مثله امثاله مهندس زنوزی و رسول خطیبی و مردانی که عشق و ارق به دیارشون رو نه در حرف و نه در ظاهر و نه به خاطره استفاده از فرصتهای موجود بلکه بی ادعا و با تاثیراته مستقیم و در عمل ثابت کردند و خود افریننده همون فرصتها و امتیاز هایی هستند که یه سری از افراد بخاطره اون فرصتها و امکان ها سر و کله شان تو این دیار پیدا میشه که گر چنین نیود انها هم هیچ وقت گرما و سرمای تبریز رو نمی دیدن …و متاسفانه تاسف و بدبختی اونجاییست که گاهی خودمان , دلباخته و شیفته چنین افراده فرصت طلب موقعیت سنجی میشیم و فرزندانه تاثیرگذاره خودمون رو تا جایی که میشه یا می کوبیم و یا در اکثر اوقات تواناییه درک و آگاهی از اهمیتی که این فرزندانه تاثیرگذارمون روی سرزمین مان و تک تک مردمانش دارن را ندارن
  0  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *