خانه / آخرین اخبار / کونته: تجربه بازی برابر آذربایجانی ها را دارم

کونته: تجربه بازی برابر آذربایجانی ها را دارم

 آنتونیو کونته سرمربی چلسی گفت: زمانی که هدایت تیم ملی ایتالیا را برعهده داشتم یک بار برابر اذربایجان تیمم را هدایت کرده ام، آنها فلسفه ای جنگ جویانه در فوتبال خود داشتند هرگز برابر ما کوتاه نیامدند.

به گزارش یول‌پرس، چلسی که به مدت یکسال در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا غایب بود حالا بار دیگر موفق شده است تا در این رقابت ها با تیم های اتلتیکو مادرید و آ اس رم و قره باغ هم گروه شود.

چلسی که در اولین دیدار دور گروهی مرحله C ، باید به مصاف قره باغ برود، مصاحبه خبری خود را پیش از دیدار برابر نماینده آذربایجان برگزار کرد و آنتونیو کونته اظهار داشت: زمانی که هدایت تیم ملی ایتالیا را برعهده داشتم یک بار برابر اذربایجان تیمم را هدایت کرده ام، آنها فلسفه ای جنگ جویانه در فوتبال خود داشتند هرگز برابر ما کوتاه نیامدند.

ما ادن هازارد را در لیست بازیکنان خود داریم، اما هنوز مشخص نیست او به طور فیکس در ترکیب تیم حاضر باشد یا خیر، بنابراین ما می خواهیم که بدون ریسک و در بهترین شرایط ممکن به او بازی دهیم و تا لحظه آخر صبر خواهیم کرد.

ما در دو جبه سخت خواهیم جنگید، یکی در لیگ بررتر انگلیس و یکی در لیگ قهرمانات اروپا، در هر دو رقابت کار بسیار سختی را در پیش خواهیم داشت و مطمئنا در هر دو جام به دنبال آن هستیم تا خود را به عنوان مدعی اصلی نشان دهیم و برای این کار تمام توان خود را به اجرا خواهیم گذاشت.

این بازی امشب ساعت ۲۳ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه

  1. فلسفه جنگجویانه با شش تا گل خورده
    0    0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *