خانه / آخرین اخبار / نتایج یک نظرسنجی درباره عمکرد دولت یازدهم

نتایج یک نظرسنجی درباره عمکرد دولت یازدهم

مدیر عامل مرکز افکار سنجی ایرانیان گفت: میانگین نمره دولت در سال 96، 12.9 است و میانگین مجموع چهارسال فعالیت دولت یازدهم 13.7 محاسبه شده است.

به گزارش یول‌پرس به نقل از آنا؛ حسن اختری با اشاره به نظرسنجی صورت گرفته از عملکرد دولت، توضیح داد:‌ مرکز افکار سنجی ایرانیان عملکرد سه سال اول دولت یازدهم را مورد بررسی قرار داد که نتایج آن پیش از این منتشر شده است.

وی با بیان اینکه به مناسبت هفته دولت نیز عملکرد سال چهارم دولت یازدهم مورد بررسی قرار گرفت، افزود: بنابر این نظر سنجی که استان تهران را شامل می شود، میانگین نمره دولت در سال ۹۶، ۱۲٫۹ است و میانگین مجموع چهارسال فعالیت دولت یازدهم ۱۳٫۷ محاسبه شده است.

مدیر عامل مرکز افکار سنجی ایرانیان با بیان اینکه البته عملکرد دولت یازدهم در کل کشور نیز مورد بررسی قرار گرفته که نمره آن با اختلاف بسیار کم، پایین تر از نمره تهران است، افزود: این تفاوت خیلی زیاد نیست و نمره تهران را می توان به کل کشور تعمیم داد.

وی با بیان اینکه مرکز افکار سنجی ایرانیان از روش تلفنی برای نظر سنجی های خود استفاده می کند، ادامه داد: روش تلفنی ، روشی معمول در کل دنیا است. البته این امر به معنای نفی سایر روش ها نیست بلکه از نظر اقلیمی، علمی ترین و کم هزینه ترین روش به شمار می رود و در حقیقت می توان گفت که یکی از دستاوردهای مرکز افکار سنجی ایرانیان، تایید روش تلفنی است.

یک دیدگاه

  1. ما ملت تورک ایران بیشتر از این نباید گول اصلاحات و …را بخوریم روحانی و اذنابش در دوره دوم ریاست خود خوی تبعیض و روحیه شوونیستی کثیف خود را نشان دادند
    0    0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *