خانه / آخرین اخبار / ثبت رکورد جهانی بی نظیر فرهنگی برای تبریز

ثبت رکورد جهانی بی نظیر فرهنگی برای تبریز

صبح جمعه بیست و چهارم شهریور ماه امسال، تالار اندیشه‌ی ائل‌گلی تبریز شاهد حضور خیل عظیمی از اهالی فرهنگ و هنر به میزبانی گروه گپ بود.

به گزارش یول‌پرس به نقل از نصر، دوازدهمین نشست صبح‌های خلاق که همزمان در ۱۷۳ شهر جهان برگزار می‌شود یکی از شلوغ‌ترین روزهای خود را در شهر تبریز تجربه کرد. حضورنزدیک به ۳۰۰ فرد خلاق درکنار هم ، رکوردی بی‌نظیر در سابقه‌ی جهانی این سری از نشست‌ها را برای شهر اولین‌ها به همراه داشت.

در بخش اول این همایش سخنران دوازدهمین نشست صبح‌های خلاق تبریز محمدرضا کیهان پیرامون تم جهانی محبت برای حاضرین در سالن سخنرانی کرد.

در بخش دوم این همایش نیز، آئین رونمایی از اولین سازمان مردم نهاد در حوزه فرهنگ و هنر با نام : «انجمن گفتگوی پایدار فرهنگ و هنر» با پیام ویدئویی رحیم شهرتی‌فر فرماندار شهرستان تبریز آغاز شد. در ادامه نیز قرائت بیانیه‌ی انجمن توسط  کریم زینتی به نمایندگی از هیئت موسس، آغاز به کار رسمی «انجمن گفتگوی پایدار فرهنگ وهنر» اعلام گشت.

در ادامه‌ی برنامه نیز تمبر یادبود انجمن توسط مهندس سعید برزگر معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تبریز، دکتر نیکوخصلت عضو شورای شهر تبریز،  حسن‌زاده مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز و تنی چند از مقامات، مسئولین و هنرمندان پیشکسوت شهر تبریز به امضاء رسید و کیک نمادینی به مناسبت گرامیداشت چهارمین سال فعالیت‌های گروه گپ و سومین سال آغاز به کار نشست‌ صبح‌های خلاق تبریز بریده شد.

همچنین در این مراسم با اعلام سوابق فعالیت‌های این چهارسال، فرایند عضوپذیری انجمن از طریق سامانه‌ی رسمی گروه گپ نیز به استحضار عموم رسید.

یک دیدگاه

  1. افتخار یاراتمیشلار. ساغ اولسونلار.
    0    0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *