خانه / آخرین اخبار / بازگرداندن شهرستان‌‌های اطراف قره باغ به جمهوری آذربایجان ممکن است
وزیر خارجه ارمنستان در دیدار با اجماع لابی ارمنه:

بازگرداندن شهرستان‌‌های اطراف قره باغ به جمهوری آذربایجان ممکن است

ادوارد نعلبندیان، در دیدار با اجماع ارامنه در پاسخ به سوالات روزنامه نگاران از امکان بازگرداندن شهرستان‌‌های اطراف قره باغ به جمهوری آذربایجان سخن گفته است.

به گزارش یول‌پرس به نقل از آناج، وزیر امور خارجه ارمنستان که در ششمین اجماع عمومی ارامنه “دیاسپورای ارمنی” شرکت کرده بود در پاسخ به سوال روزنامه نگاران ابراز داشت: بازگرداندن بخشی از اراضی اشغالی مشکلی برای حل مسالمت آمیز مناقشه در پی نخواهد داشت.

به ادعای خبرنگار خبرگزاری  “aysor.am” ادوارد نعلبندیان در ارتباط با این موضوع توضیحات مفصلی ارائه نداده است.

وزیر خارجه ارمنستان عنوان کرده است: “صحبت از بخش هایی از اراضی اشغالی است که نه تهدید امنیتی و نه موانع پیشرفت برای قره باغ در پی نخواهد داشت. ارائه توضیح بیشتر در این زمینه امکان پذیر نیست، زیرا این موضوع می تواند به پیشرفت مذاکرات در این زمینه لطمه وارد کند.”

لازم به ذکر است سایت “aysor.am” از رسانه‌‌های نزدیک به دولت ارمنستان می‌‌باشد و این حکومت برای اعلام غیر رسمی مواضع خود در زمینه‌‌های مختلف از این رسانه استفاده می کند.

۵ دیدگاه‌ها

 1. قره باغ مال آزربایجان هستش نه تنها شهرهای اطراف بلکه خود قره باغ را هم پس خواهید داد .
  0  0
 2. به آذربایجان رو بدهند ادعای تبریز و اردبیل را هم میکند
  0  0
  • رستمی جون منتظر تو بودیم دستور بدی خوشگل بابا خخخخخخخخخخخخ این جور چیز ها دست قدرت های بزرگ است نه من و تو
   0   0
  • مهران تراختورچی

   آقای رستمی انگار سواد حسابی ندارند. چون تنها اردبیل و تبریز آذربایجان نیستند. بلکه ارومیه و زنجان و … شهرهای آذربایجان هستند . ضمنا مردم ولایتمدار آذربایجان مثل کردهای بزکوهی تجزیه طلب نیستند و این را در هشت سال دفاع مقدس با ایثارگری و شهادت جوانانش در راه ایران اسلامی (برخلاف کردها که با همدستی منافقین سر سربازان را می بریدند) و همچین در جریان فتنه ۸۸ با مخالفت با سران فتنه و عدم همنوایی با آنان ثابت کرد .
   0   0
 3. ما مثل بار زنی و شماها نیستیم که گربه مان از ان طرفها رد شد بشه
  ک ر د س ت ا ن ، شماها بعدا اینجا آمدید ساکن شدید ایلات آزربایجان از قدیم بود باکی نخجوان ارزروم تبریز اورمو اردبیل سینان داش ( سنندج ) قیزیل آزربایجان زنگان اکباتان ( همدان) قاز اؤینویان ( قزوین ) جزوئ ایالات آزربایجان بوده پس هیچ فرقی بین انطرف آراز و اینطرف آراز نداره ولی شماها هم در ترکیه هم در سوریه هم ایران هم عیراق بعدا امدید ادعای خاک میکنید اینجا خاکهای تورکهاست ، شماها ادعا نکنید ما نمی کنیم
  0  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *