خانه / آخرین اخبار / دوچرخه سوار تیم پیشگامان یزد فاتح مرحله چهارم تور آذربایجان شد

دوچرخه سوار تیم پیشگامان یزد فاتح مرحله چهارم تور آذربایجان شد

امیر کلاهدوز دوچرخه‌سوار تیم پیشگامان کویر یزد فاتح مرحله چهارم سی و دومین تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان شد.

به گزارش یول‌پرس، مرحله چهارم این تور امروز از تبریز به مقصد سرعین در مسیر ۱۹۶ کیلومتری برگزار شد.

در این مرحله پس از ‘امیر کلاهدوز’ از پیشگامان کویر یزد با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه، ‘توماس لباس’ از کینان ژاپن با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه از خط پایان گذشت.

‘راب رویخ’ از تارتلتو بلژیک هم با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه سوم شد.

پیراهن طلایی این مرحله به ‘راب رویخ’ از تارتلتو بلژیک رسید و ‘ایلیا داویدنوک’ از شهرداری تبریز پیراهن کوهستان و پیراهن سفید و ‘مارکو دوئتس’ از بیبی دامپ هلند پیراهن سبز را به تن کرد.

در نتایج تیمی مرحله چهارم سی ‌و دومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان (مسیر تبریز به سرعین) شهرداری تبریز با ۴۸ ساعت و ۲۰ دقیقه و ۲۷ ثانیه اول شد.

پیشگامان کویر یزد با ۴۸ ساعت و ۲۲ دقیقه و ۲۱ ثانیه و تارتلتو بلژیک با ۴۸ ساعت و ۳۶ دقیقه و ۵۲ ثانیه در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

سی و دومین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از روز یکشنبه ۱۶ مهر از تبریز شروع شده و رکابزنان حاضر در این دوره از ۱۴ تیم داخلی و خارجی در مجموع ۱۰۱۰ کیلومتر را در ۶ مرحله و در مسیر استان های آذربایجان غربی، اردبیل و آذربایجان شرقی رکاب می زنند.

یک دیدگاه

  1. تور ایران است
    0    0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *