خانه / آخرین اخبار / رکابزن تیم کویت فاتح مرحله پنجم تور دوچرخه سواری آذربایجان شد

رکابزن تیم کویت فاتح مرحله پنجم تور دوچرخه سواری آذربایجان شد

دیوید ربلین دوچرخه سوار تیم کویت توانست زودتر از دیگر دوچرخه سواران حاضر در سی و دومین تور بین المللی ایران -آذربایجان به خط پایان مرحله پنجم برسد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرحله پنجم سی ‌و دومین دوره تور دوچرخه‌ سواری ایران – آذربایجان امروز پنجشنبه از سرعین به تبریز به مسافت ۱۹۱/۷ کیلومتر برگزار شد.

در این مرحله پس از ‘دیوید ربلین’ از کویت با زمان ۴ ساعت و ۲۴ دقیقه و ۲۱ ثانیه، ‘نیکولا توفالی’ از ۰۷۱۱ آلمان با زمان ۴ ساعت و ۲۴ دقیقه و ۲۲ ثانیه دوم شد و ‘محمد گنج خانلو’ از پیشگامان کویر یزد با زمان ۴ ساعت و ۲۴ دقیقه و ۵۱ ثانیه به مقام سوم دست یافت.

پیراهن طلایی این مرحله به ‘راب رویخ’ از تارتلتو بلژیک رسید و پیراهن کوهستان را ‘ایلیا داویدنوک’ از شهرداری تبریز از آن خود کرد.

در این مرحله پیراهن سفید را ‘ایلیا داویدنوک’ از شهرداری تبریز و پیراهن سبز را ‘مارکو دوئتس’ از بیبی دامپ هلند به تن کردند.

در نتایج تیمی شهرداری تبریز با ۶۱ ساعت و ۳۵ دقیقه و ۳۳ ثانیه در جایگاه نخست قرار دارد و پیشگامان کویر یزد با ۶۱ ساعت و ۳۷ دقیقه و ۱۶ ثانیه و تارتلتو بلژیک با ۶۱ ساعت و ۵۱ دقیقه و ۵۸ ثانیه دوم و سوم هستند.

سی و دومین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از ۱۶ مهر شروع شده و تا ۲۱ مهر ماه رکابزنان ۱۴ تیم حاضر در این دوره در مجموع ۱۰۱۰ کیلومتر را در ۶ مرحله در مسیر استان های آذربایجان غربی، اردبیل و آذربایجان شرقی رکاب می زنند.

یک دیدگاه

  1. اگر این تور دوچرخه سواری دور آذربایجان است پس چرا هیج مسیری از زنجان را شامل نمیشود ما قبول نمی کنیم که زنجان را جدا از آذربایجان بدانند همچنانکه خط شکنان لشگر عاشورا از زنجان بودند ولشگر عاشورا هم مال آذربایجان است
    0    0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *