خانه / آخرین اخبار / کشف موجود فضایی یخ زده در سیبری + ویدئو

کشف موجود فضایی یخ زده در سیبری + ویدئو

ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است کشف یک موجود عجیب شبیه به موجودات فضایی را در اطراف شهر " ایرکوتسک " در منطقه سیبری روسیه را به تصویر می کشد.

به گزارش یول‌پرس، در این ویدئو موجودی که دارای چشمان بزرگ سیاه رنگ و دهانی باز است دیده می شود. گفته می شود این موجود عجیب در حالی کشف شد که قسمت هایی از بدن آن کاملا از بین رفته بود و قسمت هایی نیز در در میان برف ها دفن شده بود.

ویدئوی مربوط به موجود ناشناخته، نخستین بار از یکی از شبکه های تلویزیونی روسیه پخش شد و میلیون ها نفر با دیدن آن دچار شوک و حیرت شدند. این در حالی بود که وزارت امور خارجه روسیه بلافاصله این ویدئو را یک ویدئوی ساختگی دانست و غیر واقعی اعلام کرد. سخنگوی کرملین در این خصوص گفت : ” موجود عجیبی در منزل یک دانش آموز و روی تختخواب پیدا شد که پس از تحقیقات مشخص شد که غیر واقعی و با کمک خرده های نان و پوست مرغ ساخته شده است.

اظهارات سخنگوی کاخ کرملین در حالی بود که برخی کاربران نیز به آن واکنش نشان دادند. بسیاری از کاربران در کامنت هایی، اظهارات سخنگوی کاخ کرملین را متقاعد کننده ندانستند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: ” آیا می توان تنها با خرده نان و پوست مرغ چنین چیزی درست کرد؟ ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *