خانه / آخرین اخبار / در اعتراض به انتخاب استاندار غیربومی، حین سخنرانی وزیر کشور سالن را ترک کردم

در اعتراض به انتخاب استاندار غیربومی، حین سخنرانی وزیر کشور سالن را ترک کردم

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ترک سالن در حین سخنرانی وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه استاندار آذربایجان‌غربی به خاطر اعتراض به انتخاب استاندار غیربومی بود.

به گزارش یول‌پرس به نقل از فارس، نادر قاضی‌پور اظهار داشت: با توجه به اینکه از انتخاب غیربومی استاندار آذربایجان‌غربی توسط دولت ناراضی بوده و هستم، دیروز در حین سخنرانی رحمانی فضلی وزیر کشور به نشانه اعتراض سالن را ترک کردم.

وی تصریح کرد: آذربایجان‌غربی در بسیاری از شاخص‌های توسعه همانند بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و درآمد سرانه، ضعیف و عقب مانده است و برای همین باید یک استاندار بومی و آشنا به مسائل استان به کار گمارده می‌شد.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هم‌اکنون وضعیت دریاچه اورمیه در موقعیت بحرانی قرار داشته و از سوی دیگر کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی آذربایجان‌غربی در وضعیت نامناسبی قرار دارند و برای همین باید فردی بر سر کار آید تا بتواند گوشه‌ای از مشکلات مردم استان را حل و فصل کند.

۶ دیدگاه‌ها

 1. همه ایرانی هستیم جناب قاضی پور
  تا به کی میخواهید به قوم گرایی ادامه دهید
  0  0
  • ایرانی بودن دلیل بر حفظ نکردن هویت نیست جهت اطلاع جنابعالی که ظاهرا علاقه مند به مسائل ما هستید!!!!عرض کنم نام اون جایی که نشسته اید و نمک نشناسی میکنید آذربایجان هست ایران نیست، به مجموعه سرزمین های آذربایجان بلوچستان گیلان خراسان کوردستان..بر طبق تصویب مجلس ملی در سال ۱۳۱۴ نام ایران گذاشته شده است یعنی ایران نام هیچ منطقه ای یا متعلق به هیچ قومی نیست ما چیزی به اسم نژاد ایرانی ، زبان ایرانی نداریم
   هرچند برای بعضی کله ها حرف اثر ندارد و میخ طویله لازم است
   0   0
   • آذربایجان منطقه ای در ایران است و جدا از ایران نمیباشد حرف شما یعنی اینکه آذربایجان جزیی از ایران نیست بسیار عجیب است
    ضمنا” اگر سواد داری برو موزه مشروطیت تبریز و نامه ها و قراردادهای دوره قجری را بخوان که همه اسم ایران موجود است
    جای تاسف و خنده است ترکها قصد دارند تاریخ ایران را جعل کنند
    اگر آذربایجان ایران نیست پس این همه مدیر و وزیر و وکیل ترک در ایران چه میکنند ؟؟
    ظاهرا” باید داستان کرکوک را در تبریز هم پیاده کرد تا برخی یاد بگیرند در کجا زندگی میکنند
    0    0
    • با سواد نزدیک به صد سال است که پان آریایی ها سعی می کنند نام آزرزایجان را حذف کنند و در این راه شعار کمونیستی همه جای ایران سرای من است را در مغز مردم آزربایجان قالب می کنند.تو که دم از یک کشور واحد می زنی پس باید بدانی که شهروندان آن هم از حقوق واحد و یکسانی باید برخوردار باشند.نه اینکه زبان فارسی را پاس بدارند و زبان شهروندان تورک را نابود کنند.تمام کارخانه ها مختص شهروندان فارس زبان باشد.و هزاران ظلم و ستم دیگر.
     شما نه نگران ایران هستید و نه نگران خاک.شما نگران این هستید که گستره زبان پارس کم بشود.به زور نمی توان ملتی را نابود کرد.ملت تورک خاصیت حقانه دارند.قلیل می شوند ولی نابود نمی شود.مثل حق
     0     0
  • شما نمیشه نظر ندید ؟

   هر خبری که تازه منتشر شده این اومده نخود هر آش شده چرا میزارید هر کسی بیاد سایت رو به گند بکشه !!!!!
   0   0
 2. تا زمانی که یک عده حامی تروریست که از دو دهه پیش به آذربایجان غربی مهاجرت کرده اند چشم طمع به خاک پاک آذربایجان نداشته و آن را جزء نقشه کردستان کذایی ندونند!!
  0  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *