خانه / آخرین اخبار / انهدام یک تیم تروریستی در چالدران توسط سپاه/ هلاکت ۴ تروریست
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع):

انهدام یک تیم تروریستی در چالدران توسط سپاه/ هلاکت ۴ تروریست

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه از انهدام یک تیم تروریستی در چادران خبر داد.

به گزارش یول‌پرس، روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) ‌نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر رخنه یک تیم تروریستی وابسته به استکبار جهانی به منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی در شامگاه چهارشنبه و به شهادت رساندن دو تن از مردم بومی‌، تیم‌های عملیاتی قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع)  نیروی زمینی سپاه که در منطقه حضور داشتند تروریست‌ها را تعقیب و با آنان درگیر شدند.

این اطلاعیه می‌افزاید:‌ در این درگیری با انهدام کامل تیم مذکور، چهار تروریست به هلاکت رسیده و سلاح‌، تجهیزات ارتباطی و مهمات آنان به دست رزمندگان اسلام افتاد.

در این اطلاعیه تصریح شده است: رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه با آمادگی و اشراف اطلاعاتی همه‌جانبه، در همراهی با سایر نیروهای اطلاعاتی، امنیتی، نظامی و انتظامی اجازه عرض اندام به ضدانقلاب و عناصر وابسته به دشمنان و ملت ایران را نداده و هرگونه تلاش آنها برای ایجاد ناامنی در کشور را با قاطعیت پاسخ خواهند داد.

۵ دیدگاه‌ها

  1. لعنت به … بی شرف چرا مردم عادی رو میکشی ؟جرات داری با سربازان اذربایجان بجنگ بز کوهی

  2. سلام-باید طرحی برای اسکان عشایر بارزانی در بلوچستان وخراسان شمالی که در قبل وبعد انقلاب در آذربایجان غربی به آنها اسکان داده شده و تابعیت گرفتند اقدام شود گویا جمعیت آ«ها از مرز هفتصد هزغار نفر فراتر رفته

    • اونارو عمدا به اذربایجان کوچاندن تا قدرت تورکها کمتر بشه بعد میگی انتقال بدن جای دیگه؟دشمنتو نشناختی

  3. سپاه پاسداران ایران نباشه ارومیه و تبریز بدتر از سوریه میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *