خانه / آخرین اخبار / اعزام پنج بوکسور زنجانی به مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی

اعزام پنج بوکسور زنجانی به مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی

مسئول برگزاری مسابقات هیات بوکس استان زنجان گفت: زنجان با پنج بوکسور شاخص و شایسته به بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی بزرگسالان اعزام می شود.

به گزارش یول‌پرس، امیرحسین صالحی زنجانی افزود: این رقابت ها از پنجم آبان جاری به مدت پنج روز و در اوزان ۴۹، ۵۲، ۵۶، ۶۰، ۶۴، ۶۹، ۷۵، ۸۱، ۹۱ و مثبت ۹۱ کیلوگرم در شهرستان سنندج مرکز استان کردستان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه سهمیه زنجان برای حضور در این مسابقات پنج نفر بود اظهار کرد: زنجان با پنج ورزشکار شاخص و مطرح در این رقابت ها به مصاف حریفان خواهد رفت.
به گفته رییس کمیته داوران هیات بوکس استان زنجان ‘مجید قنبری، محمد کمالی، مسعود حیدری، طوفان شریفی و وحید خلجی’ بوکسورهای اعزامی زنجان هستند که به ترتیب در اوزان ۴۹، ۵۶، ۷۵، ۸۱ و ۹۱ کیلوگرم بر روی رینگ پای خواهند گذاشت.
صالحی زنجانی که به عنوان داور ملی برای قضاوت به این مسابقات دعوت شده است افزود: ‘ابراهیم عباسی و علی اجاقلو’ به ترتیب به عنوان سرپرست و مربی، ورزشکاران بوکس زنجان را هدایت و همراهی می کنند.
وی یادآور شد: پنج بوکسور زنجانی از میان قریب به ۶۰ بوکسور شرکت کننده در مسابقات انتخابی استان زنجان جهت اعزام به رقابت های کشوری برگزیده شدند.
صالحی زنجانی افزود: این بوکسورهای منتخب و شایسته به منظور کسب آمادگی بهتر و بیشتر و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت، در اردوی آمادگی درون استانی شرکت کردند.
قریب پنج هزار نفر در ورزش بوکس استان زنجان فعال هستند و این ورزشکاران در بیش از ۵۰ باشگاه ورزشی فعال در شهرستان های زنجان، خرمدره، ابهر، خدابنده و سلطانیه، تمرین می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *