خانه / آخرین اخبار / بودجه و امکانات دولتی دارید، بازیکن سرباز هم می‌خواهید؟!

بودجه و امکانات دولتی دارید، بازیکن سرباز هم می‌خواهید؟!

باشگاه تیراختور پاسخ اظهارات مدیرعامل ذوب‌آهن را داد و اعلام کرد که با توجه به صحبت‌های آذری شاید تبریزی‌ها در مصدومیت حدادى‌فر یا دیگر بازیکنان ذوب‌آهن هم مقصر هستند!

به گزارش یول‌پرس، محمدجواد پاینده مدیر رسانه‌ای تیم تیراختور در واکنش به صحبت‌های مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: آقای آذری یکى از مدیران خوب و با سابقه فوتبال ایران هستند، اما قطعاً آن‌طور که خودشان گفتند از نتایج تیمشان رضایت ندارند و همین ناراحتى باعث بیان چنین اظهارات عجیبى شده است. موضوع مصدومیت در کدام تیم فوتبال و در کجاى جهان عجیب و بى‌سابقه است که مدیرعامل یک باشگاه به مصدومیت بازیکنى در یک تیم دیگر اعتراض کند؟ ضمن اینکه مگر مصدومیت تنها در تیراختورسازى اتفاق افتاده و تیم‌هاى دیگر لیگ بازیکن مصدوم ندارند؟ شاید در مصدومیت قاسم حدادى‌فر یا دیگر بازیکنان ذوب‌آهن هم ما مقصر هستیم.

وی افزود: در این اظهارات براى ما نکات مبهمى وجود دارد. اگر تیراختور موظف به پرداخت مبلغ رضایت‌نامه شده و بخشى از این مبلغ را پرداخت و آن بازیکن را جذب کرده، چه دلیلى دارد که باشگاه دیگرى در خصوص مصدومیت بازیکن ما اظهار نظر کند؟ ما قطعاً خود را ملزم به پرداخت بدهى‌ها از جمله طلب باشگاه ذوب‌آهن مى‌دانیم و این کار هم انجام خواهد شد، اما این همه جنجال و حاشیه‌سازى براى دریافت ۵۰ میلیون تومان عجیب و غیر طبیعى نیست؟

مدیر رسانه‌ای تیم تیراختور با اشاره به اظهارات آذری مبنی بر اینکه «آجورلو به تماس‌هاى مدیران باشگاه ذوب‌آهن پاسخ نمی‌دهد»، یادآور شد: در این بخش حق با آقاى آذرى است. آقاى آجورلو شبانه‌روز فقط به دنبال درآمدزایی و تامین اعتبارات مورد نیاز براى باشگاه است، به‌طورى که به بسیارى از تماس‌هاى تلفنى‌اش نمى‌تواند پاسخ دهد. ای‌کاش براى ایشان هم مثل بعضى باشگاه‌ها بودجه مصوب در نظر گرفته مى‌شد تا هیچ نگرانى نداشتند و تنها مشغول هزینه کردن اعتبارات مى‌شدند.

پاینده در پایان درباره اعتراض‌هایی که به قانون جذب سرباز از سوى باشگاه‌هاى نظامى مطرح مى‌شود گفت: خوشبختانه باشگاه‌هاى صنعتى امکانات بودجه و شرایط ایده‌آلى دارند، اما تنها دارایی و ثروت باشگاهى مثل تیراختورسازى هوادارى است که در گرما و سرما تیمش را تنها نگذاشته و خبرى از بودجه و امکانات قابل توجه باشگاه‌هاى صنعتى در اینجا نیست. کسانى که به جذب سرباز معترض هستند، اگر مى‌توانند، قانونى را تصویب کنند که علاوه بر بودجه و امکانات دولتى حق استفاده از سرباز هم برای‌شان ایجاد شود!/تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *