خانه / آخرین اخبار / تبریز ۲۰۱۸ یا “اصفهان_ شیراز ۲۰۱۸” ! + عکس

تبریز ۲۰۱۸ یا “اصفهان_ شیراز ۲۰۱۸” ! + عکس

نصب بنری با تصاویر اماکن دیدنی اصفهان و شیراز و بدون حضور تبریز در نشست شورای راهبری گردشگری ستاد ملی «تبریز2018» موجب اعتراض کاربران در فضای مجازی شد.

به گزارش یول‌پرس، تبریز ۲۰۱۸ دیگر به واژه مظلومی تبدیل شده است که برخی از مسئولین تنها برای ایراد چند سخنرانی و برگزاری جلسه آن را به زبان می‌آورند و در آخر تنها عاید آن هیچ است و همه کاسه کوزه‌های برگزاری این رویداد بر سر شهرداری تبریز می‌شکند.

امروز نشست شورای راهبردی گردشگری ستاد ملی «تبریز ۲۰۱۸» در محل معاونت گردشگری با حضور محمد محب‌خدایی معاون گردشگری تبریز برگزار شد و نکته جالب این جلسه بنری بود که پشت سر مسئولین نصب شده بود، بنری که عکس‌هایی از بناهای تاریخی شیراز و اصفهان داشت اما خبری از تبریز نبود!

وقتی در جلسه‌ای که به نام تبریز ۲۰۱۸ برگزار می‌شود اثری از خود تبریز نباشد دیگر چه انتظاری از برگزاری موفق این رویداد تاریخی در شهر تبریز داریم، وقتی که شهرهای دیگر در اولویت هستند و تبریز ۲۰۱۸ نیز بدون تحقق بودجه‌های دولتی مانند طفل سر راهی برای دریافت اعتبارات از این وزارت خانه و نهاد به نهاد دیگری پاس کاری می‌شوند.

اگر مسئولین اعتقادی به تاریخ و میزبانی تبریز برای پایتختی کشورهای اسلامی ندارند اعلام شفاف این موضوع بهتر از برگزاری جلساتی پی‌در‌پی‌ای است که بدون نتیجه مشخص و دریافت اعتبار پایان می‌یابد.

۶ دیدگاه‌ها

 1. علی آذربایجانی

  ننگ بر افراد نژاد پرست
  1  0
 2. خخخخ تخت جمشید وار ؛ مشهد وار آما تبریز دن هیچ زاد یؤخدو ؛ آز قالیر دیه لر آزربایجانا گِتمه یین اؤردا داعش وا ر
  2  0
 3. این جلسه عمومی سازمان گردشگری است و ربطی به تبریز ۲۰۱۸ ندارد
  لطفا” جو سازی نکنید
  2  1
 4. مگه قراره برای تبریز در سال آینده چه اتفاقی روی دهد ؟
  بصورت سمبولیک در سال ۲۰۱۸ تبریز پایتخت گردشگری معرفی شده است
  این عناوین همگی سمبولیک است
  نکند فکر کردید قراره تبریز چایتخت جهان اسلام شود ؟
  2  2
 5. ایشون یا دست اندر کاران مربوطه مجبور هستن برای حفظ صندلی و پستشون برای اصفهان و شیراز. پاچه خواری بکنند… البته آدی پیسدی… پولو خوشدو… بیلیرسیز دا نیی دییرم؟
  2  0
 6. حسود هرگز نیاسود
  2  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *