خانه / آخرین اخبار / آذربایجان غربی به‌ عنوان آزمایشگاهی برای مدیران غیربومی تلقی نشود

آذربایجان غربی به‌ عنوان آزمایشگاهی برای مدیران غیربومی تلقی نشود

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخاب مدیران جدید استانی باید از ظرفیت‌های موجود در این خطه استفاده شود تا افراد غیربومی، آذربایجان غربی را پلکانی برای رشد و ترقی خود قرار دهند.

به گزارش یول‌پرس به نقل از تسنیم، نادر قاضی‌پور با تأکید بر انتخاب مدیران بومی در بدنه استانداری آذربایجان غربی اظهار داشت: هرچه دولت در کشور موفق‌تر عمل کند این نظام است که به اهداف عالیه خود دست می‌یابد و در این راستا امیدواریم استاندار جدید بتواند با نشاط، شادابی، حوصله و تکریم ارباب‌رجوع در استان آذربایجان غربی موفق عمل کند.

وی با بیان اینکه موفقیت استاندار جدید موفقیت و پیروزی استان آذربایجان غربی است گفت: جناب شهریاری باید در چینش مدیران استان دقت بیشتری نموده و از مدیران بدون سابقه رده‌بالای مدیریتی استفاده نکند.

قاضی‌پور با تأکید بر این نکته که در سیستم مدیریتی جدید آذربایجان غربی باید از افراد با سوابق خوب مدیریتی، ولایتمدار و پاکدست که تعهد و تخصص لازم را دارند استفاده کرد افزود: امیدواریم که شان، منزلت و جایگاه مردم استان حفظ شده و از مدیران بومی که خود و خانواده آنها در استان سکونت دارند استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه نباید آذربایجان غربی به‌عنوان آزمایشگاهی برای رشد و ترقی مدیران غیربومی تلقی شود تصریح کرد: نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخاب مدیران جدید استانی باید از ظرفیت‌های موجود در این خطه استفاده شود تا افراد غیربومی، آذربایجان غربی را پلکانی برای رشد و ترقی خود قرار دهند.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف از پایین بودن رتبه آذربایجان غربی در اکثر شاخص‌های توسعه در کشور اظهار داشت: استان آذربایجان غربی در ۴ شاخص درآمد سرانه، بیکاری، آموزش‌وپرورش و بهداشت و درمان نتوانسته تا به امروز جایگاه قابل قبولی در کشور داشته باشد که امید می‌رود با تلاش‌های هرچه بیشتر مدیریت جدید این امکان محقق شود.

۲ دیدگاه‌ها

  1. با قوم گرایی به جایی نمیرسید

    3
    3
  2. آخه ادم هر چقدر هم بی شعور باشه فکر نمیکنم از تو بی شعورتر باشه ، تو خودت از قوم گرایی ایراد میگیری ولی در ایران تنها قومگرا فارثها هستند که اسرار دارند همه چیز به نام انها باشه یا فکر میکنی این قوم گرایی نیست ؟ شماها فکر میکنید ایران ارث پدریتان است میتونید هر کاری بکنید ولی ما مستعمره شما نیستیم
    کور خوندی تمام شده دوران رزا پالانی ها ویک ملتی حتی اجداتان در هندوستان هم به این نتیجه رسیدن تو خیلی عقبی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *