خانه / آخرین اخبار / دشمنان تیراختور را بشناسید/ با یک نامه دنبال تصاحب سهمیه تیراختور بودند

دشمنان تیراختور را بشناسید/ با یک نامه دنبال تصاحب سهمیه تیراختور بودند

سرپرست تیم فوتبال تیراختور گفت: هواداران باید در این روزهای سخت دشمنان حقیقی تیراختور را بشناسند؛ کسانی که با یک نامه تهدیدآمیز می‌خواستند سهمیه آسیایی ما را تصاحب کنند.

به گزارش یول‌پرس، کاظم محمودی درباره انتقادات انجام شده از باشگاه تیراختور درباره جذب بازیکنان سرباز، عنوان کرد: این روزها شاهد انتشار برخی اظهارات عجیب از سوی افرادی هستیم که در حوزه‌های غیرمرتبط مداخله می‌کنند. آقایان به‌جای مسئولان، فرماندهان نیروهای مسلح و نظام وظیفه تصمیم‌گیری می‌کنند و قوانین را زیر سوال می‌برند، قانون جدید وضع و حتی محل خدمت بازیکنان سرباز را هم تعیین می‌کنند.

وی افزود: باشگاه‌های نظامی، بزرگ‌ترین خدمت را به بازیکنان جوان می‌کنند. من سال‌ها در این کشور فوتبال بازی کردم و طبیعتاً این شرایط را بهتر درک می‌کنم. اگر قرار باشد بازیکن در مهم‌ترین سال‌های زندگی حرفه‌ای خودش دوران خدمت را در پادگان سپری کند، هیچ شانسی برای بازگشت دوباره به فوتبال نخواهد داشت، اما این امکان خیلی خوبی است که فوتبالیست‌ها می‌توانند در باشگاه‌های اصیل، باسابقه و پرطرفداری مثل تیراختور، ملوان و فجرسپاسی دوران خدمت خود را سپری کنند.

محمودی در واکنش به انتقاداتی مبنی بر اینکه «چرا سایر باشگاه‌ها حق جذب بازیکن سرباز ندارند؟»، تصریح کرد: ما که مثل آقایان خودمان را متولی تغییر قانون نمی‌دانیم. مگر شرایط همه باشگاه‌ها یکسان است؟ برای ما هم سوال است که چرا وقتی باشگاه‌های محبوب و پرطرفدار فوتبال کشور حق استفاده از کمک‌های دولتی را ندارند، باشگاه‌های صنعتی به‌راحتی از میلیاردها تومان بودجه مصوب کارخانه‌های دولتی که متعلق به همه مردم کشور است، استفاده می‌کنند؟

سرپرست تیم تیراختورسای ادامه داد: به‌عنوان یک پیشکسوت این فوتبال سوال می‌کنم؛ اگر قرار است قانون اجرا شود و هیچ کمک مالی از سوی دولت به باشگاه‌ها نشود، چرا این قانون اختصاص به باشگاه‌های محبوب و مردمی دارد؟ در همین روزها که موضوع پرونده آسیایی و پرداخت بدهی‌ها مطرح شده، چرا نامی از باشگاه‌های صنعتی در بین بدهکاران نیست؟ چون این باشگاه‌ها سر سفره بیت المال نشسته‌اند و هر ساله از میلیاردها تومان بودجه مصوب استفاده می‌کنند. تیراختور با میلیون‌ها هوادار پرشور در سراسر کشور یک ریال کمک دولتی دریافت نمی‌کند و باید همه هزینه‌های خودش را از طریق حامیان مالی تامین کند. مصداق تبعیض همین است. اتفاقاً مشکلات امروز ما حاصل سیاست‌های باشگاه‌های صنعتی است که از محل درآمدهای کارخانه‌های مرتبط قراردادهای میلیاردی را در فوتبال رواج دادند.

محمودی گفت: هواداران باید در این روزهای سخت دشمنان حقیقی تیراختور را بشناسند؛ کسانی که با یک نامه تهدیدآمیز می‌خواستند سهمیه آسیایی ما را تصاحب کنند، اما خوشبختانه تیرهای‌شان به سنگ خورد. آنهایی که بزرگی و جایگاه اجتماعی یک باشگاه محبوب را فراموش کرده‌اند و همچنان به دنبال تخریب وجهه تیراختور هستند، باید بدانند مقابل میلیون‌ها هوادار پرشور ایستاده‌اند.

 

۲ دیدگاه‌ها

  1. اگر منظورش ذوب آهن و فولاد مبارکه هست باید عرض شود این دو قطب صنعت کشور ، خصوصی است و سهامداران دوست دارند مقداری از پولشون و خرج ورزش و ارتقا سطح فوتبال کشور کنند ، اشکال کجاست؟

    4
    10
    • اگر منظور حضرتعالی از خصوصی شامل هلدینگ های تامین اجتماعی وگسترش نوسازی و ..هست باید بگیم ایران خصوصی سازی شده که خنده دار هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *