خانه / آخرین اخبار / ساخت فیلم “ستارخان” کلید مى خورد

ساخت فیلم “ستارخان” کلید مى خورد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر در مجلس شوراى اسلامى از آغاز ساخت یک فیلم با محوریت "ستارخان" به کارگردانى یکى از کارگردانان مطرح کشور خبر داد.

به گزارش یول‌پرس، زهرا ساعى، در گفتگو با خبرنگاران با تاکید بر لزوم استفاده هرچه بیشتر از ابزار هنر و سینما براى شناساندن بزرگان تاریخ آذربایجان گفت: تمامى مسئولان استانى و متولیان حوزه فرهنگى باید بسترسازی لازم و نهایت حمایت از هنرمندان را براى افزایش شناخت مردم از مفاخر و بزرگان آذربایجان انجام دهند.

وى به دیدار مشترک خود و دکتر مسعود پزشکیان، نائب رییس مجلس شوراى اسلامى با محمدرضا ورزى، کارگردان چندین فیلم و سریال تلویزیونى اشاره کرد و گفت: پس از چندین ساعت جلسه تخصصى و حمایت و پیگیرى هاى بنده و دکتر پزشکیان، این کارگردان مطرح کشور که اصالت آذربایجانی نیز دارد براى ساخت یک فیلم با محوریت “ستارخان” همزمان با سالگرد درگذشت این قهرمان ملى در سالجارى اعلام آمادگى کرد.

سخنگوى کمیسیون اجتماعى و نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شوراى اسلامى همچنین اظهار کرد: امیدوارم از این پس هنرمندان دیگر نیز در راستاى شناساندن فرهنگ غنى آذربایجان و مجاهدت هاى قهرمانانى همچون ستارخان در حوزه ملى و بین المللى دست به کار شوند و بنده نیز با تمام توان از این عزیزان حمایت خواهم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *