خانه / آخرین اخبار / مقدمات میزبانی اردبیل از مسابقات آسیایی هاکی فراهم می‌شود

مقدمات میزبانی اردبیل از مسابقات آسیایی هاکی فراهم می‌شود

دبیر فدراسیون هاکی گفت: به دلیل برخورداری استان اردبیل از سالن‌های ورزشی استاندارد، این استان از شرایط میزبانی مسابقات آسیایی هاکی داخل سالن برخوردار بوده و شرایط موجود برای بررسی بیشتر به فدراسیون اطلاع داده خواهد شد.

به گزارش یول‌پرس، حمیدرضا بخارایی شامگاه چهارشنبه در بازدید از مجموعه ورزشی رضازاده در شهرستان اردبیل، اظهار کرد: با وجود زیرساخت‌های مجهز ورزشی که دارای استانداردهای تعیین شده هستند، در صورت استفاده بهینه از چنین استعدادها و ظرفیت‌هایی، بیراهه نخواهد بود که اردبیل را  به عنوان یکی از قطب‌های ورزش کشور معرفی کنیم.

وی افزود: استان اردبیل در حوزه توریسم ورزشی قابلیت کسب موفقیت‌های بیشتری را دارا بوده و با تحقق میزبانی از مسابقات ورزشی و حضور تیم‌های مختلف برای برپایی اردوهای آماده‌سازی در این زمینه نیز می‌توان به موفقیت‌های چشمگیری دست یافت.

دبیر فدراسیون هاکی به زیرساخت‌های مناسب ورزشی اردبیل و سالن‌های شهید آسمانی و رضازاده اشاره کرد و گفت: با برخوردری اردبیل از سالن‌های ورزشی مجهز و استاندارد، این استان از توانایی میزبانی مسابقات آسیایی هاکی داخل سالن در سال ۲۰۱۹ برخوردار خواهد بود.

بخارایی از میزبانی اردبیل در مسابقات مختلف ورزشی استقبال کرد و ادامه داد: اعلام آمادگی و ظرفیت مناسب استان اردبیل برای میزبانی از مسابقات آسیایی هاکی داخل سالن به کنفدراسیون هاکی اعلام خواهد شد تا در صورت فراهم شدن شرایط، مقدمات میزبانی اردبیل از این رویداد مهم وزشی فراهم شود.

وی به برپایی اردوی تیم ملی هاکی داخل سالن در سرعین اشاره کرد و گفت: به منظور حضور هر چه مناسب‌تر هاکی‌بازان ملی‌پوش در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ آلمان، با صلاحدید کادر فنی و فدراسیون اردوی آماده‌سازی تیم ملی در استان اردبیل در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *