خانه / آخرین اخبار / تکذیب اخراج ستاره محبوب از تیراختور

تکذیب اخراج ستاره محبوب از تیراختور

مدیررسانه ای باشگاه تیراختور اخراج ستاره باتجربه این تیم را تکذیب کرد.

از عصر امروز خبری عجیب درباره باشگاه تیراختور شنیده شد. اینکه محمد ابراهیمی مهاجم باتجربه محبوب تیراختور که به تازگی از بند مصدومیت رها شده، از سوی مسئولان باشگاه اخراج شده است!
در این باره یکی از خبرگزاری ها نیز این خبر را منتشر کرد و جالب اینکه هیچ دلیلی برای اخراج این بازیکن نیاورد و فقط اعلام شده او پست های اینستاگرام خود را پاک کرده است.
محمد جواد پاینده، مدیررسانه ای تیراختور ضمن تکذیب اخراج ابراهیمی گفت :کاملا مشخص است که تحرکاتی از سوی برخی افراد خاص علیه تیم صورت می گیرد. بعضی نمی خواهند تیراختور آرامش داشته باشد و انتشار چنین اخبار دروغ و ساختگی در شب مسابقه با سپیدرود جز دشمنی با تیراختور معنای دیگری ندارد.
وی ادامه داد: ما قطعا انتشار این خبر کذب توسط یکی از خبرگزاری ها را پیگیری قانونی ی کنیم و با جدیت هم این کار را انجام خواهیم داد تا برخی دشمنان تیراختور اینطور جوسازی نکنند.
مدیررسانه ای تیراختور همچنین گفت:محمد ابراهیمی امروز همراه تیم تمرین کرد. الان هم در هتل و اردوی تیراختور حضور دارد. فردا نیز در مصاف با سپیدرود به زمین می رود و بازی می کند.
پاینده درباره اینکه ابراهیمی عکس های اینستاگرامش را پاک کرده، افزود: من با ابراهیمی صحبت کردم. این موضوع مربوط به امروز نیست از چند روز قبل او ترجیح داده پست های اینستاگرامش را پاک کند. آیا پاک کردن پست های اینستاگرامی توسط یک بازیکن به منزله اخراج او از تیم است؟
وی در پایان گفت: هواداران ما باید بدانند منافع برخى اشخاص که متاسفانه به نام خبرنگار هم شناخته مى شوند در از بین بردن آرامش تیم است اما به اینگونه اخبار کذب و غیر واقعى توجهى نداشته باشند. امیدواریم هوادارانمان شرایط حساس تیم را درک کنند و فردا با حضور پرشور خودشان در ورزشگاه پاسخ قاطعى به دشمنان تیراختورسازى بدهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *