خانه / آخرین اخبار / بازدید صنعتگران آذربایجان شرقی از سه برند مطرح جهان در ترکیه

بازدید صنعتگران آذربایجان شرقی از سه برند مطرح جهان در ترکیه

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: 60 نفر از صنعتگران این استان از سه برند مطرح صنعتی جهان شامل کارخانه "فورد" "هیوندای" و " اشنایدر الکتریک" که در ترکیه نیز تولید دارند بازدید کردند.

به گزارش یول‌پرس به  نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، ”  مجید یاریگر”  افزود: صنعتگران حاضر در تور صنعتی نمایشگاهی تخصصی برق و الکترونیک و قطعات خودرو که متشکل از صنعتگران این دو حوزه صنعتی و اساتید دانشگاهی بودند از چهارمین نمایشگاه صنعت و تکنولوژی شهر”ایزمیت” دیدن کردند.

وی ادامه داد:‌ برگزاری دوره آموزشی عارضه یابی فروش و بازاریابی و بازدید از دانشگاه صنعتی “کوجا الی” ترکیه از دیگر برنامه های این تور صنعتی بود.

وی اضافه کرد: مذاکرات اولیه ای توسط شرکت های ایرانی و ترکیه ای برای گسترش همکاری ها از جمله خرید ماشین آلات و انتقال فناوری و مبادلات متقابل صورت گرفت که امیدواریم با انجام پیگیری های لازم منتج به نتیجه شود.

یاریگر ابراز کرد: این ششمین تور صنعتی برگزار شده توسط این شرکت در سال جاری بوده وتا پایان سال نیز چهار تور صنعتی برگزار خواهد شد.

شهر “ایزمیت” ترکیه مرکز استان “کوجا ائلی” ترکیه بوده و در ۱۰۰ کیلومتری شرق استانبول واقع شده است. “ایزمیت” از قطب های مهم صنعتی کشور ترکیه به شمار رفته و به شهر برندها شهرت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *