خانه / آخرین اخبار / راهیابی بوکسور شایسته زنجانی به اردوی تیم ملی

راهیابی بوکسور شایسته زنجانی به اردوی تیم ملی

مسئول روابط عمومی هیات بوکس استان زنجان گفت: 'مجید قنبری' از بوکسورهای شاخص و توانمند زنجانی به اردوی تیم ملی که در تهران در حال برگزاری است دعوت شد.

به گزارش یول‌پرس، غلامرضا گورکانی افزود: این بوکسور بزرگسال زنجان در وزن ۴۹ کیلوگرم رقابت می کند و با کسب نشان نقره در مسابقات قهرمانی کشور سنندج به این اردو راه پیدا کرد.

وی اظهار کرد: این اردوها طی چند مرحله و با حضور ورزشکاران شایسته و منتخب برگزار خواهد شد تا از میان آنان، بهترین ها انتخاب و به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اعزام شوند.

گورکانی یادآور شد: جمعه /سوم آذر جاری/ نیز آکادمی بوکس زنجان میزبان تیم بوکس ملکان از استان آذربایجان شرقی بود که به مناسبت هفته بسیج مسابقه دوستانه ای مابین این ۲ تیم و در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار شد.

وی افزود: در این پیکارها ۵۴ بوکسور منتخب در قالب ۱۲ وزن نونهالان، ۱۰ وزن نوجوانان و پنج وزن جوانان با یکدیگر رقابت کردند

و کمیته های فنی این تیم ها، بوکسورهای خود را به لحاظ سطح فنی و آمادگی مورد ارزیابی قرار دادند.

گورکانی با بیان اینکه این مسابقات را ‘امیرحسین صالحی زنجانی و محسن خدادادی’ از زنجان و ‘مرتضی طباطبایی’ از ملکان (آذربایجان شرقی) قضاوت کردند، اظهار کرد: استاد ‘اسماعیل طاهری و سید خلیل صدیقیان’ از پیشکسوتان این رشته ورزشی زنجان و ‘سیدرضا حسینی’ رئیس هیات بوکس استان زنجان در سالن مسابقات حضور داشتند.

قریب یک هزار نفر در ورزش بوکس استان زنجان فعال هستند و این ورزشکاران در بیش از ۱۰ باشگاه ورزشی فعال در شهرستان های زنجان، خرمدره، ابهر، خدابنده و سلطانیه، تمرین می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *