خانه / آخرین اخبار / افزایش تعداد جانباختگان زلزله کرمانشاه

افزایش تعداد جانباختگان زلزله کرمانشاه

سازمان پزشکی قانونی درآخرین اعلام (صبح امروز یکشنبه) از جانباختگان زلزله کرمانشاه گفت: شمار جانباختگان زلزله کرمانشاه 521 تن است.

به گزارش یول‌پرس به نقل از سازمان پزشکی قانونی ،پیش از این شمار جانباختگان این زلزله ۵۰۵تن اعلام شده بود که صبح امروز با افزایش ۱۶تن دیگر این آمار به ۵۲۱ تن رسید که یک تن از آنها مجهول الهویه است .

بر اساس این گزارش، با شناسایی و معرفی ۱۶ جسد دیگر از متوفیان زلزله کرمانشاه، تعداد اجساد این حادثه به ۵۲۱ تن افزایش یافت. از این اجساد ۱۴ تن مربوط به سرپل ذهاب است که اجساد آنها توسط کمیته تجسس شناسایی شد، ۲ فوتی دیگر نیز مربوط به شهرستان ثلاث باباجانی است که یک تن از آنها در اثر زلزله قطع نخاع شده بود و پس از انتقال از بیمارستان به منزل جان خود را از دست داد و یک تن دیگر نیز توسط کمیته تجسس شناسایی شد.

آمار جانباختگان به تفکیک شهر:

سرپل ذهاب: ۴۶۰ (یک تن مجهول الهویه)

کرند: ۱۹ تن

قصر شیرین: ۱۶

ثلاث: ۱۶تن

کرمانشاه:یک تن

تازه آباد: یک تن

ازگله: ۶تن

اسلام آباد: یک تن

یک تن شهر نامشخص

زلزله ای به بزرگی ۷٫۳ ریشتر ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه شامگاه یکشنبه (بیست و یکم آبان ماه) استان کرمانشاه و مناطقی از عراق را لرزاند.

این زلزله در استان کرمانشاه حوالی ازگله در عمق ۱۱ کیلومتری زمین روی داد.

شدت این زمین لرزه به اندازه ای بود که در بیشتر استان ها و برخی کشورهای منطقه نیز احساس شد.

براساس آخرین اطلاعات اعلام شده، تاکنون در این زمین لرزه بیش از ۱۲ هزار نفر مصدوم شده اند و این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و ۹۵۰ روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *