خانه / آخرین اخبار / ۶ سهمیه تیراختور در نیم فصل جذب شد!

۶ سهمیه تیراختور در نیم فصل جذب شد!

بر اساس قوانین نقل و انتقالات هر تیم قادر خواهد بود در تعطیلات زمستانی 6 بازیکن جدید به جمع نفراتش اضافه کند؛ اما باشگاه تیراختور قصد دارد با استفاده از یک قانون فرعی نفرات بیشتری جذب کند.

تیراختورسازان تا این لحظه دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان و مهدی مهدی‌پور ۳ بازیکن ذوب‌آهن را به عنوان یار سرباز جذب کردند. قائم اسلامی‌خواه مهاجم بادران را به خدمت گرفتند و یک دروازه‌بان برزیلی نیز احتمالا طی روزهای آینده به جمع آنها اضافه خواهد شد. این در حالی است که امید عالیشاه هم یک سهمیه جدید را پر می‌کند و بر این اساس ۶ سهمیه جذب بازیکن تیراختور در نیم فصل پر شده است.

مسئولان تیراختور اما در این فکر هستند که با استفاده از جایگزینی بازیکن مصدوم نفرات بیشتری به خدمت بگیرند. بر اساس قوانین نقل و انتقالات اگر ایفمارک تایید کند بازیکن مصدوم یک تیم تا مدت زمان زیادی قادر به همراهی تیم نیست، آنها می‌توانند به جای او بازیکن جدید جذب کنند.

از این رو تیراختور قصد دارد امیر نصرآزادانی و هادی محمدی دو بازیکنی که رباط صلیبی‌شان پاره شده را از لیست خارج کنند و به جای آنها بازیکن جدید به خدمت بگیرند. این بازیکنان اما به عنوان سهمیه آزاد جذب خواهند شد و مشخص نیست که از ابتدای نیم فصل دوم بتوانند برای تیراختور به میدان بروند.

 

۵ دیدگاه‌ها

  1. تراکتور واقعی را در نیم فصل دوم خواهیم دید

    10
  2. پس مهاجم هدف چی شد که قرار بود شیمبا یا نانگ بیاد؟!

  3. ممد اف ۱۴ و سینا نیاید به هیچ قیمتی جدا شوند گل محمدی میتواند برود

    3
    10
  4. جای احمد کامدار تو تیراختور خالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *