خانه / آخرین اخبار / گاف بزرگ وزارت بهداشت در اعلام لیست سهمیه زنان

گاف بزرگ وزارت بهداشت در اعلام لیست سهمیه زنان

اعلام اسامی مشمولین کاهش مدت تعهد سهمیه زنان اعتراض گسترده‌ای را در بین متخصصین استفاده کننده از این سهمیه برانگیخته است.

به گزارش یول‌پرس به نقل از کانال خبری پزشکان،  مقایسه این لیست با اسامی اعلام شده در سال ۹۵ نشان می‌دهد تنها چند اسم به نسبت سال گذشته به آن افزوده شده و همان لیست مجددا از سوی وزارت بهداشت منتشر گردیده است.

اوج اشتباه وزارت بهداشت جایی مشخص گردید که نام دکتر س.آ عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل که متاسفانه بیش از یکسال است در کما به سر می‌برد، نیز در این لیست آورده شده است! که نشان می‌دهد همان لیست سال گذشته توسط وزارت بهداشت منتشر گردید.

در این رابطه دکتر هاشمی اسکویی نایب رییس انجمن جراحان عمومی ایران با اعتراض به اسامی اعلام شده، گفت: متاسفانه این لیست تکرار اسامی سال ۹۵ بوده و هیچ اقدام عملی در مورد نامه‌ی دکتر پورکاظمی خطاب به معاونت محترم اموزش وزارت (به تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۶) که در آن به اشتباه واضح در پذیرش این افراد اذعان شده بود، صورت نگرفته است.

همچنین دکتر جهانگیری و دکتر سلیمی از صاحب منصبان نظام پزشکی علیرغم قول‌هایی که داده بودند چندروزیست که پاسخگوی معترضین نبوده و حتی گفته شده دکتر جهانگیری تا هفته آینده در دفتر کار خود حضور نخواهد یافت!

یک دیدگاه

  1. لااقل طبق قانون طرح پزشکی عمومی باید از ۸ سال طرح پزشکان متخصص سهمیه زنان کم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *